Złoto inwestycyjne

Niezwykła siła amerykańskiego ducha

Czuję dumę z mojego kraju.

Żyjemy w jednych z najbardziej tragicznych okoliczności w najnowszej historii, z zagrożonym życiem ludzi i ich środkami do życia. Trwający kryzys związany z koronawirusem nie był łatwy dla nikogo (a dla niektórych był o wiele trudniejszy niż dla innych), a jednak wiele osób dostosowało się do tych trudnych okoliczności z wdziękiem, godnością i współczuciem.

Kiedy czyta się wiadomości, nie ma wątpliwości, że doszło do straszliwej tragedii. Każdy, kto stracił życie, był dla kogoś ważny: Był czyimś dzieckiem, czyimś rodzicem, czyimś przyjacielem, czyimś sąsiadem. Wiele innych osób, które nie zostały zarażone, straciło pracę lub ich codzienny sposób życia został zachwiany do głębi.

Amerykanie wiele wycierpieli, ale też na wiele sposobów zwyciężyli.

Pracownicy medyczni, począwszy od lekarzy, poprzez pielęgniarki, a skończywszy na każdym innym rodzaju personelu medycznego, pracowali z zapałem. Jeśli odwaga naprawdę oznacza "grację pod presją", to ci, którzy byli na pierwszej linii frontu w walce z wirusem, wykazali się ogromną odwagą. W imieniu wszystkich pracowników U.S. Money Reserve mówię, że darzymy każdego z nich ogromnym szacunkiem i wdzięcznością.

Poza środowiskiem medycznym pojawiły się historie pełne ciepła i współczucia. Amerykanie ofiarowali żywność, środki medyczne i pieniądze na różne cele. Niektórzy wykorzystali nawet swoje zasoby do stworzenia masek i innych potrzebnych przedmiotów, aby pomóc potrzebującym. Znaleźliśmy nowe i innowacyjne sposoby, aby pozostać ze sobą w kontakcie. Te historie wydarzyły się w całym kraju, od wybrzeża do wybrzeża, w mojej rodzinnej Nebrasce, w moim obecnym domu w Teksasie i w każdym innym stanie.

Patrząc na historię tego narodu, możemy zobaczyć wiele opowieści o ludziach pokonujących trudne przeciwności losu. Jest to wpisane w DNA amerykańskiego ducha. Od wykuwania nowej demokracji po wojnie rewolucyjnej po ekspansję na zachód i lot na Księżyc - wciąż udowadnialiśmy, że możemy osiągać rzeczy niemożliwe.

Przyszłość nadal niesie wyzwania.

Niestety prawda jest taka, że wielu osobom trudno będzie zacząć tam, gdzie skończyły. Wiele małych firm musiało zostać zamkniętych. Wiele osób straciło życie. Wielu innych na zawsze zmieniło swój sposób życia. Nadal nie ma szczepionki na COVID-19.

Jednak jeśli jakikolwiek naród jest w stanie poradzić sobie z wyzwaniami, które przed nim stoją - jeśli jakikolwiek kraj wykazał się zdolnością do pokonywania wyzwań - są to Stany Zjednoczone Ameryki

.

Bądźcie silni, mądrzy i współczujący. Poradzimy sobie z tym.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsNowe tysiąclecie amerykańskiego zadłużenia2021-09-02W When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu rozważ wypróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do
wyboru
dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
czy nauczyciel, dobrze jest poprosić o
pomoc2021-08-11Moc ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11