Złoto inwestycyjne

Migawka produktów złota i srebra zatwierdzonych przez IRA

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że metale szlachetne mogą być korzystne dla Twojej emerytury. Być może kupujesz złoto i srebro już od jakiegoś czasu. A może dopiero zaczynasz planować i oszczędzać na emeryturę, która wydaje Ci się bardzo odległa. Tak czy inaczej, zaczynasz zdawać sobie sprawę, że istnieje pewien aspekt strategii emerytalnej, który mogłeś przeoczyć - Indywidualne Konto Emerytalne Samodzielnie Zarządzane Metale Szlachetne IRA.

Indywidualne Konto Emerytalne (IRA) działa podobnie do zwykłego konta IRA, ale nie jest ograniczone do przechowywania tylko tradycyjnych aktywów papierowych. Może przechowywać fizyczne metale szlachetne, jak również aktywa alternatywne, takie jak nieruchomości, aby pomóc Ci osiągnąć poziom dywersyfikacji, który jest dla Ciebie wygodny. Dowiedz się więcej o produktach ze złota i srebra zatwierdzonych przez IRA już dziś, abyś mógł przygotować się na lepszą przyszłość finansową jutro.

Czym jest złoto zatwierdzone przez IRA?

Złote monety, sztabki i kruszce kwalifikujące się do IRA muszą spełniać szereg wymogów określonych przez Internal Revenue Code, by mogły być przechowywane na koncie Self-Directed IRA. Co najważniejsze, muszą one spełniać minimalny wymóg próby 0,995 i być wyprodukowane przez państwową mennicę lub akredytowaną rafinerię/maszynę/producenta.

Poniżej prezentujemy kilka najpopularniejszych złotych monet i sztabek zatwierdzonych przez IRA, a także to, co czyni je wyjątkowymi. Wybrane sztabki i złote monety o nominale .995 mogą nie znajdować się na liście. Zadzwoń pod numer 1-844-307-1589 z wszelkimi pytaniami na temat złotych produktów kwalifikujących się do IRA.

Złoto kwalifikujące się do IRA

 • American Eagle Bullion Coins, 1 oz. - Ta złota moneta jest jedną z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się monet bulionowych w Stanach Zjednoczonych. Każda moneta jest bita ze złota wydobywanego w Ameryce, co sprawia, że jest to moneta prawdziwie "Made in USA". Dzięki próbie .9167, złote monety American Eagle są jedynymi złotymi monetami, które stanowią wyjątek od zasady czystości określonej przez Internal Revenue Code.
 • American Eagle Proof Co ins - Z niższym nakładem, większą rzadkością i solidnym wykonaniem, zatwierdzone przez IRA Proof Gold American Eagles oferują korzyści, które wykraczają poza ich wagę w złocie.
 • American Buffalo Bullion Coins, 1 oz - Jako pierwsza w historii moneta z 24-karatowego złota, ta zatwierdzona przez IRA opcja oferuje najwyższą czystość złota, jaka jest obecnie możliwa.
 • Pearl Harbor Coins, 1 oz., 1/10 oz. - Chcesz, aby Twój portfel emerytalny był tak wyjątkowy, jak plany, które z nim wiążesz? W takim razie ta ekskluzywna seria 24-karatowych złotych monet jest idealna dla Twojego konta Self-Directed IRA. Te limitowane monety oferują najwyższą możliwą czystość i stanowią hołd dla kluczowego momentu w historii Stanów Zjednoczonych.
 • Australijski Kangur/Nugget Coins - Ta złota moneta zatwierdzona przez IRA jest bita w ośmiu różnych wariantach wagowych, od 1/20 uncji do 1 kg. Moneta o wadze 1 uncji. Australijski Kangur jest jedną z niewielu monet zatwierdzonych przez IRA, której wzór zmienia się z roku na rok, co zwiększa jej atrakcyjność, rzadkość i wydajność.
 • MonetyFilharmonii Austriackiej, 1 un cja oz. - Ta 24-karatowa moneta zatwierdzona przez IRA ma 37 mm średnicy i jest największa na świecie pod względem wielkości i próby złota.
 • KanadyjskiLiść Klonowy, 1 uncja - Kanadyjski Liść Klonowy jest znany z tego, że jest pierwszą monetą bulionową, która kiedykolwiek zawierała jedną uncję złota próby .9999, najwyższej próby dostępnej dla złotych monet.
 • SztabkiPerth Mint, 10 uncji, 1 uncja - Sztabki złota zatwierdzone przez IRA są doskonałym wyborem dla nabywców poszukujących szybkiej dywersyfikacji wolumenu.

Czym jest srebro zatwierdzone przez IRA?

Srebrne monety, sztabki i krążki kwalifikujące się do programu IRA muszą być wyprodukowane przez mennicę państwową lub akredytowaną rafinerię/maszynę/producenta i spełniać minimalną próbę 0,999. Jeśli chcesz przechowywać srebro na koncie Self-Directed IRA, masz do wyboru następujące produkty:

IRA-Eligible Silver

 • Amerykańskie monetybulionowe Orzeł, 1 uncja - Srebrna moneta Amerykański Orzeł jest amerykańskim klasykiem i pozostaje jedyną na świecie srebrną monetą bulionową, która jest w pełni wspierana przez rząd USA pod względem zawartości srebra, wagi i czystości.
 • American Eagle Proof Coins - Ta unikalna rodzina srebrnych monet zatwierdzonych przez IRA może zaoferować korzyści, które wykraczają poza ich wagę w srebrze, w tym niższy nakład i większą rzadkość.
 • Australijskie monety Kookaburra - Podobnie jak australijskie złote monety Kangur/Nugget, wzór srebrnych Kookaburrów zmienia się co roku. Srebrne Kookaburry są bite w czterech nominałach wagowych - 1 uncja, 2 uncje, 10 uncji i 1 kg - wszystkie z nich spełniają minimalne wymagania dotyczące próby określone przez Internal Revenue Code.
 • Austriackie monety filharmoniczne - Srebrna wersja złotej monety filharmonicznej została wyemitowana po raz pierwszy w lutym 2008 roku. Dziś stanowi ona piękne uzupełnienie swojego złotego odpowiednika.
 • Canadian Maple Leaf Coins - Srebrne monetykanadyjskiego l iścia klonowego są jednymi z najczystszych srebrnych monet na świecie.
 • SztabkiJohnson Matthey - Sztabki srebra zatwierdzone przez IRA są idealne do dywersyfikacji na dużą skalę.
Uzupełnij swoją edukację na temat IRA dzięki darmowemu zestawowi informacyjnemu Precious Metals IRA, dzięki uprzejmości U.S. Money Reserve's Gold Standard Precious Metals IRA program. Zarejestruj się i przekonaj się, jak metale szlachetne mogą pomóc Ci w ustanowieniu silniejszej i bezpieczniejszej emerytury.

Co nie jest zatwierdzone przez IRA?

Podczas gdy wiele produktów ze złota i srebra kwalifikuje się do włączenia do programu Self-Directed IRA, nie wszystkie produkty są zatwierdzone. Mimo to, mogą one pomóc chronić Twoją finansową przyszłość, jeśli są kupowane i przechowywane oddzielnie od Twojego IRA. Przykłady niezatwierdzonych metali szlachetnych obejmują:

 • Złoto sprzed 1933 r.
 • Monety południowoafrykańskie Krugerrand
 • Monety austriackie Corona
 • Złote monety Proof American Buffalo
 • Brytyjskie monety Britannia
 • Monety suwerenne Zjednoczonego Królestwa
 • Monety Chińska Panda
 • Francuskie monety Napoleon
 • Szwajcarskie monety Vreneli
 • Monety Somalia Słoń
 • Monety Lira Włoska
 • Złoto i srebro, które już posiadasz
 • Złoto i srebro certyfikowane przez niezależną firmę zajmującą się oceną metali szlachetnych

Zauważ, że nie możesz dodać złota lub srebra, które już posiadasz do Samodzielnego Konta IRA, niezależnie od tego, czy jest to zatwierdzona moneta lub sztabka i czy spełnia wszystkie wymagania określone przez Internal Revenue Code. Pamiętaj również, że nie wolno Ci posiadać fizycznych metali, gdy są one przechowywane na koncie IRA. Muszą one być przechowywane w depozycie zatwierdzonym przez IRS, który wybierzesz. Możesz odwiedzić depozytariusza, aby zobaczyć lub zatrzymać swoje aktywa, ale nie możesz przechowywać ich w domu, dopóki nie przyjdzie czas na rozpoczęcie wypłat.

Zadzwoń po bezpłatne informacje na temat Samodzielnego Konta IRAEdukacja

jest zawsze dobrym pierwszym krokiem, niezależnie od rodzaju przedsięwzięcia. Teraz, gdy masz już podstawową wiedzę na temat tego, które złote i srebrne aktywa mogą być włączone do Twojego konta Self-Directed IRA, czas działać dalej! Dowiedz się, jak łatwe może być założenie konta IRA w pięciu prostych krokach i zadzwoń już dziś pod numer 1-844-307-1589

, aby porozmawiać z doświadczonym pracownikiem obsługi kont IRA. Pomożemy Ci wybrać najlepsze, zatwierdzone przez IRA produkty ze złota i srebra, odpowiadające Twoim potrzebom. coinsIRAprecious metalsShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsThe 2021 Type 2 Silver Eagle Has Landed at U.S. Money Reserve2021-09-01Learn
How Silver Proof Coins are Made at the San Francisco Mint2021-08-27Have You Se
en the

All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Wybieranie wybranych produktów do zrównoważonego portfela2021-08-18Wypełniłeś
maksymalnie swoje składki emerytalne 401(k)
.
Co teraz?
2021-08-13Siła ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11