Złoto inwestycyjne

6 podstawowych wskazówek dotyczących złotego IRA, które należy znać

Fizyczne złoto może odegrać ważną rolę w dobrze zdywersyfikowanym portfelu emerytalnym, jednak istnieją pewne zasady dotyczące konta IRA, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz w pełni wykorzystać korzyści, jakie takie konto może zaoferować. Złoto kwalifikujące się do IRA nie może być dodane do byle jakiego konta emerytalnego. Zwykle musi być ono włączone do Self-Directed IRA, jednego z niewielu indywidualnych kont emerytalnych, które nie ogranicza Cię do tradycyjnych, papierowych aktywów. Skorzystaj z wszystkiego, co może zaoferować IRA oparte na złocie, korzystając z tych łatwych do zrozumienia wskazówek. Pomogą Ci one zmaksymalizować Twoją strategię emerytalną, lepiej uniknąć kar podatkowych i zachować kontrolę nad swoimi metalami szlachetnymi aż do dnia przejścia na emeryturę.

Wybierz swoje złoto mądrze.

Tylko niektóre złote monety, sztabki i krążki są akceptowane przez IRA.

Możesz kochać złote monety Krugerrand z RPA, ale nie możesz ich włączyć do swojego konta IRA. Krugerrandy o próbie .9167 nie spełniają wymogów IRA.

Złote monety, sztabki i krążki kwalifikujące się do IRA muszą spełniać szereg wymogów określonych przez Internal Revenue Code, by mogły być przechowywane w ramach Self-Directed IRA. Muszą spełniać minimalny wymóg próby 0,995 i być wyprodukowane przez krajową mennicę państwową lub akredytowaną rafinerię/maszynę/producenta. Złote monety bulionowe Amerykański Orzeł są jedynymi złotymi monetami, które stanowią wyjątek od wytycznych dotyczących czystości. Mają one próbę .9167.

Twoje opcje są wciąż dalekie od ograniczonych. Metale szlachetne kwalifikujące się do IRA to m.in. 1 oz. Amerykańskie Monety Kruszcowe Orzeł, Amerykańskie Monety Proof Orzeł, 1 uncja. Amerykańskie monety Buffalo, monety Pearl Harbor o wadze 1 uncji i 1/10 uncji, australijskie monety Kangur, monety Filharmonii Austriackiej, monety o wadze 1 uncji i 1/10 uncji. Monety Filharmonii Austriackiej, 1 uncja. Kanadyjskie monety Liść Klonowy, oraz 10 uncji i 1 uncja. Sztabki Mennicy Perth.

Jeśli któraś z powyższych złotych monet kwalifikujących się do IRA została oceniona pod względem stanu zachowania przez organizację certyfikującą (jak Professional Coin Grading Service), to zazwyczaj będą one zdefiniowane przez IRS jako "przedmioty kolekcjonerskie", a więc nie są dopuszczone do IRA. Jeśli chcesz, możesz zlecić klasyfikację monet po zlikwidowaniu konta i przejęciu ich w posiadanie.

Złoto musisz kupować za pośrednictwem depozytariusza.

Nie możesz dodać złota, które już posiadasz, do Self-Directed IRA.

Jeśli posiadasz już niektóre z wymienionych powyżej złotych monet, możesz pomyśleć: "Jakie to wygodne! Mogę je przenieść do złotego IRA!". Ale tak nie jest w tym przypadku. Nie możesz dodać złota, które już posiadasz, do Self-Directed IRA, nawet jeśli spełnia ono wszystkie wymagania określone przez Internal Revenue Code.

Zamiast tego, musisz użyć gotówki znajdującej się na Twoim IRA, by kupić złoto za pośrednictwem depozytariusza. Fundusze mogą być albo przeniesione z jednego konta do drugiego, albo przeksięgowane z jednego konta emerytalnego na drugie, albo zdeponowane na nowym koncie IRA. W każdej z tych sytuacji, powiernik kupuje metale szlachetne w Twoim imieniu i organizuje ich dostawę do zewnętrznego obiektu, który specjalizuje się w ochronie metali szlachetnych. Masz pełną kontrolę nad kupowanym złotem i nad depozytariuszem, o ile oba te miejsca są zatwierdzone przez IRS.

Złoto IRA musi być przechowywane w depozycie zatwierdzonym przez IRS.

Nie możesz przechowywać swojego złota IRA w domu.

Nie możesz trzymać złota kwalifikującego się do IRA w swoim domu lub w lokalnym depozycie.

Wysoko rafinowany kruszec może być włączony do Twojego IRA, "pod warunkiem, że jest on w fizycznym posiadaniu banku lub zatwierdzonego przez IRS niebankowego powiernika" - pisze IRS.

Przechowywanie złota z IRA w domu może być uznane za dystrybucję, co oznacza, że możesz stracić odroczone od podatku korzyści i możesz zostać obciążony karą, jeśli masz mniej niż 59 ½ lat. Co więcej, jeśli IRS uzna, że dzień, w którym złoto z IRA trafiło do Twojego domu, był dniem "dystrybucji", możesz skończyć płacąc dodatkowe kary i zaległe podatki należne od momentu dystrybucji.

IRS, jak pisze Wall Street Journal, "ostrzega podatników, by byli ostrożni wobec każdego, kto twierdzi, że metale szlachetne znajdujące się na Twoim koncie IRA mogą być przechowywane w domu lub w skrytce depozytowej. "

Możesz odejść z fizycznym złotem

.

Pod koniec okresu posiadania konta IRA, możesz wejść w posiadanie swojego złota.

Gdy osiągniesz wiek 59 ½ lat, możesz bezkarnie upłynnić metale szlachetne na swoim Samodzielnym koncie IRA za gotówkę lub wejść w fizyczne posiadanie złota i srebra.

W przeciwieństwie do wypłaty środków z tradycyjnego konta emerytalnego, konto IRA oparte na złocie pozwala Ci odejść z potężnym aktywem fizycznym w ręku - złotem - które możesz zatrzymać, sprzedać w późniejszym terminie, użyć jako waluty w czasie kryzysu lub przekazać członkom rodziny.

Można mieć więcej niż jedno konto emerytalne.

Wpłacaj składki na wiele kont emerytalnych, aby uzyskać wiele możliwości zabezpieczenia.

Jeśli należysz do 32 procent amerykańskich pracowników oszczędzających na pracowniczych kontach emerytalnych, gratulacje! Jesteś już o krok przed wieloma innymi Amerykanami, z których dwie trzecie nie wpłaca żadnych składek na 401(k) lub inne konto emerytalne dostępne przez ich pracodawcę, donosi Bloomberg.

A można być jeszcze bardziej do przodu, jednocześnie potencjalnie zmniejszając ryzyko. Oprócz wpłat na 401(k) sponsorowane przez pracodawcę, możesz wpłacać na Roth IRA, Tradycyjne IRA lub Samodzielne IRA.

Nie przekraczaj maksymalnych limitów wpłat (w zależności od poziomu dochodów i wieku), a będziesz mógł wpłacać na wszystkie swoje konta emerytalne przez cały rok podatkowy. Powinieneś skonsultować się ze swoim doradcą podatkowym, aby określić swoje uprawnienia.

"Ponieważ ceny złota generalnie poruszają się w przeciwnym kierunku niż aktywa papierowe, dodanie złotego konta IRA do portfela emerytalnego stanowi polisę ubezpieczeniową od inflacji" - mówi Edmund C. Moy, były dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych. "Takie zrównoważone podejście wygładza ryzyko, szczególnie w długim okresie czasu". Dowiedz się więcej o potężnej roli, jaką złoto może odegrać w Twoich planach emerytalnych. Zamów już dziś bezpłatny zestaw informacyjny U.S. Money Reserve IRA Precious Metals!

Nigdy nie jest za późno na otwarcie konta IRA z metalami szlachetnymi.

Bezpłatne konsultacje indywidualne są dostępne już dziś.

Tak długo jak istnieje złoto na tej ziemi, nie jest za późno, aby otworzyć swoje własne Samodzielne Konto IRA z Metalami Szlachetnymi. Program U.S. Money Reserve's Gold Standard Precious Metals IRA łączy w sobie tradycyjną ochronę złota i srebra z nowoczesną wygodą konta IRA. Choć zasady dotyczące kont emerytalnych i złotych kont IRA mogą wydawać się niejasne, doświadczeni Account Executives w U.S. Money Reserve mogą pomóc w ich wyjaśnieniu. Niezależnie od tego, czy posiadasz już konto IRA czy 401(k), możemy pomóc Ci w jego transferze lub rolowaniu w złoto lub srebro. A jeśli nie posiadasz konta IRA, przeprowadzimy Cię przez prosty proces konfiguracji i przedstawimy opcje dotyczące metali szlachetnych kwalifikujących się do IRA. Zadzwoń pod numer 1-844-307-1589

, aby skonsultować się z jednym z naszych doświadczonych doradców IRA Account Executives już dziś! 401k EmeryturaOszczędnościJak kupić złotoIRA Planowanie EmerytalnePodziel się tym postemFacebookTwitterLinkedInPowiązane postyWidziałeś nowy wzór 2021 Gold American Eagle?
2021-08-20Wybierając swoje wybory dla zrównoważonego portfela2021-08-18Wypełniłeś
swoje 401(k) Składki emerytalne. Co teraz?
2021-08-13Moc ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11Jak
chronić swoje plany emerytalne przed inflacją2021-08-06Dlaczego
wyznaczanie celów finansowych jest ważne


?


Powrót do szkoły z amerykańską rezerwą pieniężną2021-08-04