Złoto inwestycyjne

Złote Sztabki vs Złote Monety?

Zdajesz już sobie sprawę z ważnej roli, jaką złoto może odegrać we wzmacnianiu Twojego portfela i ochronie Twojego bogactwa. W końcu złoto "wygenerowało lepsze zwroty w 2016 roku niż 10-letnie Treasuries i dolar amerykański, które osiągnęły o połowę lepsze wyniki" - przyznaje Frank Holmes, dyrektor generalny U.S. Global Investors.

Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad różnymi formami złota? Do wyboru masz wiele znanych certyfikowanych monet i monet bulionowych, ale sztabki złota to także opcja, która może pomóc Ci osiągnąć Twoje cele finansowe. Choć sztabki często pozostają w cieniu swoich bardziej znanych odpowiedników w postaci monet, istnieje kilka powodów, dla których warto rozważyć włączenie sztabek złota do swojego portfela metali szlachetnych. Przeczytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o unikalnych korzyściach płynących z zakupu złotych sztabek i złotych monet.

Zalety zakupu

sztabek złota Sztabki

są prostokątnymi płytami złota próby 999 i są produkowane w rozmiarach od 1 uncji do 1 kilograma, z wieloma rozmiarami pomiędzy. Podobnie jak monety, sztabki złota są przenośne, prywatne i płynne, choć ich zalety są często mniej zrozumiałe niż złotych monet.

Szybka, wysokonakładowa dywersyfikacjaSztabki

złota są idealne do wysokonakładowej dywersyfikacji złota. Ze względu na swój rozmiar i prostotę, sztabki złota są jednym z najszybszych sposobów, w jaki możesz zbudować swoje portfolio metali szlachetnych, w zasadzie w tak krótkim czasie, jaki jest potrzebny na przetworzenie płatności i wysłanie zamówienia. Gdy czas jest najważniejszy, kupno sztabek złota może być najszybszą drogą do posiadania złota na dużą skalę.

Więcej uncji, za mniejJeśli

chcesz kupić złoto fizyczne po najniższej cenie za uncję, sztabki złota mogą być świetną opcją, gdyż generalnie możesz nabyć więcej uncji złota za mniej, niż gdybyś kupił tę samą ilość złota w postaci pojedynczych monet.

Na przykład, 10 uncjowa sztabka złota może Cię kosztować około $12,729, podczas gdy dziesięć, 1 uncjowych monet Gold American Eagle może kosztować około $12,729. złotych monet American Eagle może kosztować około $13,000 (stan na 6 marca 2017). To oszczędność prawie 300 dolarów, oszczędności, które mogą być wykorzystane do dalszej dywersyfikacji portfela z różnych 1/10 uncji złotych monet lub tuzin 1 uncji srebrnych monet American Eagle. Srebrne monety American Eagle. Skąd ta różnica w kosztach? To prowadzi nas do kolejnej korzyści...

Niższa średnia

premiaOgólnie, premie za złote sztabki są zwykle niższe niż za złote monety o tej samej wadze i próbie. Dlaczego? Wszystko sprowadza się do kosztów produkcji. Złote monety mogą być droższe w produkcji niż sztabki, ze względu na ich skomplikowaną budowę, nacisk na stan i wygląd, a co za tym idzie większe koszty pracy i obróbki. Dodatkowo, cena sztabki złota jest oparta głównie na jej wadze. W przypadku niektórych złotych monet, takich jak monety certyfikowane, rzadkość i klasa monety są również brane pod uwagę w ostatecznej cenie, więc zawartość złota nie jest jedynym czynnikiem wpływającym na to, ile moneta będzie Cię ostatecznie kosztować.

Łatwość

przechowywaniaKompaktowy rozmiar, trwałość i poręczność sztabek złota pozwala na wiele opcji łatwego przechowywania. Sztabki złota można układać w stosy lub przechowywać obok siebie, w opakowaniu ochronnym lub bez niego. Sztabka złota może również zajmować mniej miejsca niż taka sama liczba uncji w monetach, w zależności od rodzaju monety i sposobu przechowywania.

Prywatnie biteWiększość

sztabek złota jest dostępna w zaufanych instytucjach rządowych i prywatnych, w tym w cieszących się międzynarodową renomą Perth Mint w Australii, Johnson Matthew i Royal Canadian M

int.

Mennica Stanów Zjednoczonych nie produkuje jednak sztabek złota. Mimo, że wiele sztabek złota nie jest emitowanych przez rząd, wysokiej jakości sztabki wciąż posiadają dodatkowe zabezpieczenia, takie jak dobrze rozpoznawalny hallmark producenta sztabki oraz pieczęć zawierającą wagę sztabki, jej czystość, rafinerię i numer rejestracyjny.

Łatwe do kupienia i

sprzedaniaSztabki złota to po prostu zwykłe złoto, czyste i proste. Z tego powodu są one jedną z najłatwiejszych do zrozumienia form metalu szlachetnego. W większości przypadków nie ma skomplikowanych wzorów czy specjalnych wykończeń, które muszą być zachowane do perfekcji, a sztabki zazwyczaj nie mają znaczenia historycznego, które jest ograniczone do jednej kultury czy kraju. Biorąc pod uwagę tę prostotę, sztabki złota można łatwo kupić i sprzedać, ponieważ są one dostępne i atrakcyjne dla różnych nabywców - zarówno komercyjnych, prywatnych, krajowych, jak i międzynarodowych.

Zrób kolejny krok w kierunku posiadania złota i silniejszej przyszłości finansowej, zapisując się na bezpłatny zestaw informacyjny U.S. Money Reserve's Gold Information Kit, zawierający oferty specjalne, strategie dywersyfikacji i przewodnik po metalach szlachetnych. Zapisz się teraz, aby uzyskać dostęp do tego jedynego w swoim rodzaju, przygotowanego przez ekspertów narzędzia!

Zalety kupna złotych

monetJeśli chodzi o met

ale szlachetne,

monety są jedną z bardziej znanych form posiadania złota. Odkąd król Krezus z Lidii zamówił pierwszą złotą monetę, która została wybita około 550 r. p.n.e., cywilizacje na całym świecie były zafascynowane powabem złotych monet, powabem, który pozostaje silny do dziś.

RóżnorodnośćRozmiar

, wykończenie, wzór, cena, gatunek, rzadkość, pochodzenie - Twoje opcje są niemal nieograniczone, jeśli chodzi o złote monety. Wybieraj spośród złotych monet bulionowych, próbnych lub kolekcjonerskich, w zależności od Twoich indywidualnych celów, budżetu i osobistych preferencji.

Legalny środek płatniczyNiektóre

złote monety

są bite przez suwerenne rządy, które gwarantują zawartość, wagę i czystość złota w każdej monecie. Wzory są zatwierdzane przez ciało ustawodawcze i komitet doradczy, co zapewnia spójność i integralność projektu.

PłynnośćZłote

monety oferują elastyczność dzięki szerokiemu wachlarzowi cen, wzorów i rozmiarów. Możesz kupować i sprzedawać zarówno małe, jak i duże ilości, rozkładając swoją aktywność na dłuższe okresy czasu, by skorzystać z różnych cen złota.

Potencjał numizmatycznyW przeciwieństwie do

sztabek, niektóre złote monety mają potencjał numizmatyczny. Oznacza to, że poza wartością samą w sobie, mają one również udowodnioną wysoką stopę aprecjacji w oparciu o ich rzadkość, stan i popyt. Podobnie jak w przypadku sztuki, ich "wartość" obejmuje wartość historyczną i estetyczną.

"

Złote monety mogą być również doskonałym prezentem, ponieważ często są opatrzone datą i mogą być podarowane w celu upamiętnienia ważnych wydarzeń, takich jak urodziny, rocznice, śluby, itp. Również wzór monety może mieć szczególne znaczenie zarówno dla obdarowującego, jak i obdarowywanego, znaczenie, które wykracza daleko poza atrakcyjność pieniężną monety.

Sztabki czy monety, spokój ducha jest wart swojej wagi w złocieGlobalne

wydobycie złota kurczy się od 2013 roku, pisze Business Insider, zjawisko, które znajduje odzwierciedlenie w kurczących się rezerwach górnictwa złota i mniejszej liczbie nowych projektów kopalni i ekspansji. Przy zmniejszającej się z każdym rokiem ilości złota, posiadanie złota może być lepsze niż nieposiadanie go wcale.

Razem, złote sztabki i złote monety mogą pracować obok siebie, by wzmocnić Twój portfel metali szlachetnych przed wieloma życiowymi niewiadomymi i przynieść Ci spokój ducha. Pomyśl o tym jak o upewnianiu się, że drzwi i okna w Twoim domu są zamknięte. Sprawdzenie jednego jest świetne. Sprawdzenie obu jest jeszcze lepsze.

Aby dowiedzieć się więcej o posiadaniu złota i zbadać swoje możliwości, zadzwoń pod numer 1-844-307-1589

i porozmawiaj z doświadczonym Doradcą Klienta. Specjalizujemy się w edukacji klientów nie tylko na temat przemysłu metali szlachetnych, ale także na temat różnych form złota, które są dostępne do kupienia. dywersyfikacja kupno złotaShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsThe 2021 Type 2 Silver Eagle Has Landed at U.S. Money Reserve2021-09-01Learn
How Silver Proof Coins are Made at the San Francisco Mint2021-08-27Have
You Seen the All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Jak kupować złoto?
2021-07-30Złoto fizyczne kontra złoto papierowe: Jaki jest najlepszy sposób na kupno złota?
2021-07-28Co to jest ustawa o monecie wolności?
2021-07-23