Złoto inwestycyjne

Zachowaj staranność

Wiara

jest substancją rzeczy oczekiwanych, dowodem rzeczy niewidzialnych.

To jest to, co my wszyscy, Amerykanie, musimy mieć: wiarę w substancję rzeczy, na które mamy nadzieję.

Wiara jest ważniejsza niż kiedykolwiek w czasach takich jak obecne. Nasz naród stanął w obliczu niewidzialnej katastrofy, która zaskoczyła nas, zmusiła do zamknięcia się w domu i odizolowała od świata zewnętrznego. Musimy mieć wiarę w nasze wysiłki i wytrwałość.

Zrozumiała jest frustracja z powodu dystansu społecznego, zwłaszcza po tak długim czasie. Jednak te środki i działania są nadal tak samo ważne, jak wtedy, gdy zaczynaliśmy.

Obecnie pociesza mnie to, jak Amerykanie z różnych środowisk zjednoczyli się, aby się wspierać i pomagać sobie nawzajem. Widziałem to, co my, Amerykanie, mamy najlepszego do zaoferowania. To, co najlepsze, zawsze tam było, ale często jest ukryte przez politykę i demografię, które tworzą niewidzialne granice. W czasie tego kryzysu zjednoczyliśmy się i świadomie pokonaliśmy dzielące nas różnice dla dobra wszystkich Amerykanów. To jest coś, czego ten wirus nigdy nam nie odbierze".

Eksperci ostrzegają, że jesienią może nastąpić druga fala.

Aby uniknąć podobnej sytuacji, należy tak długo, jak to konieczne, stosować się do aktualnych wytycznych epidemiologów i innych ekspertów. Kroki opisane przez CDC, takie jak częste mycie rąk i unikanie bliskiego kontaktu z innymi ludźmi, gdy tylko jest to możliwe, powinny być traktowane niezwykle poważnie.

To właśnie nasze nieustanne wzajemne oddanie i pracowitość pozwolą nam przetrwać. Ten wirus jest wielkim wyrównywaczem szans, a żadna ilość pieniędzy czy władzy nie uodparnia nikogo na związane z nim ryzyko. Co ważniejsze, nikt nie jest ponad jego rozumieniem.

Podejmowanie decyzji, które mają wpływ na tak wielu ludzi, jest niewiarygodnie trudne, zwłaszcza w tak bezprecedensowym okresie. Nasi przywódcy potrzebują największego wsparcia, ponieważ to oni muszą nas odważnie reprezentować. Oczekujemy od nich, że będą wiedzieli i decydowali, kiedy zatrzymać nasz obecny styl życia, a kiedy pozwolić nam wrócić do tego, co znamy jako nasze codzienne życie. Musimy ich wspierać, rozumiejąc, że będą podejmować wspaniałe decyzje, ale także popełniać błędy. W naszym DNA leży rozliczanie ludzi z ich błędów, ale w takich sytuacjach jak ta, już samo posiadanie odwagi do podjęcia jakiejkolwiek decyzji powinno wzbudzać nasz szacunek i wsparcie.

Jeden z najbardziej znanych cytatów naszego życia mówi: "Jeśli na początku ci się nie uda, próbuj dalej, próbuj ponownie". Będzie to wymagało od nas odwagi oraz umiejętności dokonywania ponownej oceny i elastycznego podejścia do zmian kierunku, ponieważ wirus ten walczy z każdym naszym zakrętem. Będzie to również wymagało od nas, abyśmy szli naprzód, koncentrując się na rozwiązaniach na przyszłość, a nie na problemach z przeszłości.

Zebraliśmy się razem jako obywatele tego kraju. Nie zapominajmy, że nasi przywódcy są również obywatelami, rodzicami i dziećmi - i tak jak my boją się nieznanego. Pamiętajmy o tym: pojęcie doskonałości jest tylko ideą, a nie rzeczywistością. Nasi przywódcy, wszyscy bez względu na ich poglądy polityczne, narodzili się z miłości do ojczyzny.

Nie ulega wątpliwości, że te działania mocno uderzają w gospodarkę.

Wszyscy chcemy, aby jak najszybciej wszystko wróciło do normy i aby ludzie znów zaczęli się ruszać. Jednak poświęcenie się teraz, w krótkiej perspektywie, może pomóc nam powrócić do normalności silniejszymi niż kiedykolwiek w dłuższej perspektywie.

Ważne jest, aby słuchać naszych przywódców i CDC oraz postępować zgodnie z wytycznymi, tak abyśmy mogli powrócić do zdrowia w jak najsilniejszym składzie. Jeśli się przyciśniemy i wytrwamy, bez względu na to, jak ciężko jest teraz, możemy wrócić silniejsi niż kiedykolwiek.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli powrócić do naszego życia, tak jak je kiedyś pamiętamy, i mamy nadzieję, że będziemy żyć w sposób, który przyniesie nam wszystkim ulgę. Zamiast osądzać tych, którzy odpowiadają za nasze bezpieczeństwo i dobrobyt, zaufajmy tym, którzy być może lepiej rozumieją dowody na to, czego nie widzimy.

Share this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsNowe tysiąclecie amerykańskiego zadłużenia2021-09-02W When
it Comes to Gold, Act-Don't React.
2021-08-25W tym tygodniu rozważ wypróbowanie czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do
wyboru
dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
czy nauczyciel, dobrze jest poprosić o pomoc2021-08-11Siła
ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11