Złoto inwestycyjne

Szybki przewodnik po ekskluzywnej 24-karatowej złotej monecie Pearl Harbor [VIDEO]

Prowadzony przez byłego Navy Seal i oficera porucznika Pete'a Scobella, ten film oferuje szybką lekcję historii o Pearl Harbor i zawiera wnikliwe wywiady z prawdziwymi weteranami Pearl Harbor. Obejrzyj, aby dowiedzieć się więcej o naszej ekskluzywnej złotej monecie z okazji 75 rocznicy Pearl Harbor i co ona oznacza dla tych weteranów.

Ekskluzywna 24-karatowa złota moneta Pearl Harbor - Transkrypcja wideoNarrator

:

Ten program jest płatną reklamą Rezerwy Pieniężnej USA, firmy nie związanej z rządem USA, Mennicą Amerykańską, czy Marynarką Wojenną USA. Rynki monet i kruszców są nieuregulowane. Ceny mogą rosnąć lub spadać. Kupno tych przedmiotów wiąże się z pewnym ryzykiem. Dotychczasowe wyniki monet lub rynku nie mogą stanowić podstawy do przewidywania przyszłych wyników. Oferty są nieważne tam, gdzie jest to zabronione. Poglądy i opinie wyrażone w tym programie są poglądami reklamodawcy, a nie poglądami tej stacji, jej kierownictwa lub właściciela.

Pete Scobell:

Witam. Jestem porucznik Pete Scobell, były Navy Seal. Witamy w Pearl Harbor na Hawajach. Już za kilka minut podzielę się specjalną informacją na temat tego słynnego miejsca, gdzie 75 lat temu było to epicentrum najważniejszego wydarzenia w historii Stanów Zjednoczonych Ameryki, a w zasadzie reszty współczesnego świata.

F. D. Roosevelt:

7 grudnia 1941 roku, data, która będzie żyła w niesławie. Stany Zjednoczone Ameryki zostały nagle i z premedytacją zaatakowane przez siły morskie i powietrzne Cesarstwa Japonii.

Narrator:

Z Pearl Harbor na Hawajach, US Money Reserve prezentuje specjalne wydanie pierwszej w historii monety 75th Anniversary Pearl Harbor solid gold coin.

Pete Scobell:

Witamy na pokładzie U.S.S. Missouri, pancernika wypełnionego historią, którego działa pomogły nam ostatecznie zakończyć wojnę. Jestem porucznik Pete Scobell:, a to jest oficjalne wydanie pierwszej w historii Pearl Harbor 24-karatowej monety z czystego złota.

Narrator:

Ceny złota są w ciągłym ruchu, a Amerykanie na całym świecie ścigają się w gromadzeniu zapasów tak wielu emitowanych przez rząd solidnych złotych monet, jak tylko mogą znaleźć, monet takich jak złoty Amerykański Orzeł, złoty Amerykański Bawół, złoty Kanadyjski Liść Klonowy, a nawet afrykański złoty Krugerrand. Dzisiaj, Amerykańska Rezerwa Pieniężna ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie do obiegu nowej monety z litego złota, która wkrótce może dołączyć do grona najbardziej historycznych złotych monet bulionowych na świecie. Przedstawiamy całkowicie nową 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor.

Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota w historii. Jeśli czekałeś na wejście na rynek złota, to właśnie teraz masz okazję skorzystać z tej ekskluzywnej światowej premiery i zacząć posiadać namacalne aktywa w postaci fizycznych złotych monet. Linie telefoniczne są otwarte. Zadzwoń teraz, aby zablokować swoje zamówienie na złoto.

Pete Scobell:

Pearl Harbor zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. To tam przez kilka lat stacjonowałem w Marynarce Wojennej. Jako Navy Seal i wnuk weterana II Wojny Światowej, to dla mnie niesamowity zaszczyt, że mogę dziś zaprezentować ten wyjątkowy kawałek historii. W rzeczywistości, kiedy otrzymałem telefon od Philipa N. Diehla, byłego 35. dyrektora Mennicy Stanów Zjednoczonych, z prośbą o pomoc w ogłoszeniu wydania pierwszej w historii 24-karatowej złotej monety Pearl Harbor, od razu się zgodziłem.

Często zastanawiałem się, dlaczego do tej pory nie było oficjalnej złotej monety dla uczczenia i uhonorowania tych mężczyzn i kobiet z ataku na Pearl Harbor. Cóż, dzięki panu Diehlowi i jego firmie, US Money Reserve, teraz jest.

Philip Diehl:

Jestem zaszczycony, że mogę być tu dzisiaj, aby przedstawić Państwu złotą monetę z okazji 75 rocznicy Pearl Harbor. Pierwsza w historii 24-karatowa złota moneta Pearl Harbor została wyprodukowana w słynnej Perth Mint w Australii. Jako były dyrektor mennicy amerykańskiej, mogę powiedzieć, że mennica w Perth jest jedną z najbardziej prestiżowych mennic na świecie. Na monecie znajduje się słynny znak mennicy Perth Mint, będący dowodem na to, że moneta jest prawnym środkiem płatniczym wybijanym przez rząd. Tak więc, nie tylko ta piękna moneta reprezentuje wielką historyczną wartość kolekcjonerską, ale jej wartość jest również zakotwiczona w 24-karatowym złocie.

Kiedy byłem 35-tym dyrektorem Mennicy Amerykańskiej, byłem odpowiedzialny za stworzenie jednych z najbardziej udanych programów monet w historii. Osobiście nadzorowałem produkcję 24-karatowej złotej monety z okazji 75. rocznicy Pearl Harbor i uważam, że każdy Amerykanin powinien ją posiadać. Złote monety, takie jak te, są tak ważne, by włączyć je do swojego portfela.

Pete Scobell:

Jak wyjaśnił były dyrektor mennicy Diehl, właśnie wydana, pierwsza w historii, 24-karatowa złota moneta Pearl Harbor jest bardzo ważna, by ją posiadać. Ten unikalny kawałek historii nie jest platerowany ani platerowany, ale w 100% czysty i daje Ci dodatkową ochronę w postaci unikalnej złotej monety, której wartość może wzrosnąć ze względu na ograniczony nakład. Przy okazji, jest ona dostępna w ramach tej oferty telewizyjnej już dziś po niskiej, wstępnej cenie.

Często istnieje dodatkowa wartość w oparciu o projekt i szczegóły konkretnej monety, a ponieważ nigdy wcześniej nie było takiej monety, gorąco polecam, abyście pamiętali o uhonorowaniu Ameryki i ochronie swojej rodziny i przyszłości poprzez posiadanie tej właśnie wydanej, pierwszej w historii, 24-karatowej złotej monety Pearl Harbor.

Sterling Cale:

7 grudnia 1941 roku byłem na służbie. Gdy spojrzałem w stronę Battleship Row, samoloty nurkowały na wagon bojowy. Coś jest nie tak. Zobaczyłem wschodzące słońce na kadłubie i końcówkach skrzydeł. Powiedziałem: "Mój Boże, to są japońskie samoloty!". Zaczęły nadlatywać lotnicze bombowce torpedowe, zrzucając torpedy lotnicze, i ostrzeliwały całą drogę od głównej bramy aż do miejsca, gdzie przywiązane są U.S.S. Arizona i Missouri. Oklahoma przyjęła dziewięć torped lotniczych, przewróciła się i zatonęła w ciągu 12 minut z 429 ludźmi na pokładzie. Po prostu łatwo zapadł się w wodę. Następnego dnia, prezydent Roosevelt wypowiedział wojnę Japończykom.

Pete Scobell:

Za każdą właśnie wydaną, pierwszą w historii, 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor, prezes Amerykańskiej Rezerwy Pieniężnej i były dyrektor mennicy Philip Diehl, zobowiązał się przekazać fundusze na budowę pomnika Samotnego Marynarza, tutaj, w miejscu pamięci Pearl Harbor. Jeśli kiedykolwiek istniało zapotrzebowanie na ten posąg, to jest to właśnie to miejsce.

Alfred R.:

Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy mieli taki pomnik. To byłby zaszczyt.

Narrator:

Część wpływów ze sprzedaży tych 24-karatowych złotych monet z okazji 75 rocznicy Pearl Harbor, zakupionych w Rezerwie Pieniężnej USA, pomoże ufundować pomnik Samotnego Marynarza, który zostanie umieszczony tutaj w Pearl Harbor.

Pete Scobell:

Jako były Navy Seal, Fundacja Naval Memorial jest bliska i droga mojemu sercu. Nie ma lepszego sposobu na podziękowanie tym dzielnym wojskowym za ich służbę, niż wyróżnienie ich i podzielenie się ich spuścizną z młodszymi i starszymi. Właśnie wydana, pierwsza w historii, 24-karatowa złota moneta Pearl Harbor dokładnie to czyni, pomagając w ufundowaniu pomnika Samotnego Marynarza. Z każdą zakupioną monetą będziesz wiedział, że przyczyniłeś się do urzeczywistnienia tego marzenia.

Narrator:

Ceny złota są w ciągłym ruchu, a Amerykanie na całym świecie ścigają się w gromadzeniu zapasów tak wielu emitowanych przez rząd solidnych złotych monet, jak tylko mogą znaleźć, monet takich jak złoty Amerykański Orzeł, złoty Amerykański Bawół, złoty Kanadyjski Liść Klonowy, a nawet afrykański złoty Krugerrand. Dzisiaj, Amerykańska Rezerwa Pieniężna ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie do obiegu nowej monety z litego złota, która wkrótce może dołączyć do grona najbardziej historycznych złotych monet bulionowych na świecie. Przedstawiamy całkowicie nową 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor.

Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota w historii. Jeśli czekałeś na wejście na rynek złota, to właśnie teraz masz okazję skorzystać z tej ekskluzywnej światowej premiery i zacząć posiadać namacalne aktywa w postaci fizycznych złotych monet. Linie telefoniczne są otwarte. Zadzwoń teraz, by zablokować swoje złote zamówienie na zupełnie nową, 24-karatową, litą, złotą monetę Pearl Harbor.

Ta limitowana złota moneta jest oficjalnym prawnym środkiem płatniczym i została zaprojektowana z najwyższą możliwą czystością, wykonaną z 99,99% litego złota. Eksperci z branży złota są zachwyceni tą jedyną w swoim rodzaju złotą monetą Pearl Harbor, nazywając ją "monumentalnym osiągnięciem", "najważniejszą monetą, jaka została wybita od czasu złotego Amerykańskiego Orła", "obowiązkowym nabytkiem dla każdego Amerykanina". Amerykańska Rezerwa Pieniężna z dumą wypuszcza tę pierwszą w historii serię monet będących prawnym środkiem płatniczym, honorując 75. rocznicę ataku na Pearl Harbor.

Złota moneta bulionowa Pearl Harbor to jeden z najmądrzejszych sposobów na zdywersyfikowanie swoich oszczędności życiowych o aktywa materialne, jakim jest fizyczne złoto. Dziś Rezerwa Pieniężna USA wypuszcza te unikalne 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie jedynie 134$ za sztukę. Te emitowane przez rząd złote monety wykonane są z 99,99% litego złota i posiadają gwarancję zawartości złota, wagi i czystości. Specjalne ustalenia zostaną podjęte dla zamówień 24-karatowych monet z litego złota powyżej 50 000 dolarów. Zadzwoń teraz, aby kupić swoje 24-karatowe złote monety Pearl Harbor po kosztach, za niewiarygodną cenę tylko 134$ za sztukę.

Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota wszech czasów. Jako jeden z największych dystrybutorów złotych monet amerykańskich w kraju, US Money Reserve z dumą obsługuje setki tysięcy klientów na całym świecie. Zadzwoń teraz, aby zakupić 24-karatowe, solidne złote monety Pearl Harbor po kosztach, w niewiarygodnej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę.

W uznaniu zasług naszych narodowych żołnierzy i kobiet w wojsku, część dochodu z każdej monety zostanie przekazana na ufundowanie pomnika Samotnego Marynarza w Pearl Harbor.

Alfred R.:

Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy mieli taki pomnik. To byłby zaszczyt.

Herbert W.:

Myślę, że to najważniejsza rzecz, że coś takiego powstało. To naprawdę porusza moje serce. Doprowadza mnie do łez.

Narrator:

US Money Reserve jest jednym z największych i najbardziej niezawodnych dystrybutorów złota w kraju, prowadzonym przez byłego dyrektora mennicy amerykańskiej Philipa N. Diehla, a także jedyną firmą na świecie upoważnioną do sprzedaży tej wyjątkowej monety.

Pete Scobell:

Jak już słyszeliście, za każdą właśnie wydaną, pierwszą w historii, 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor, prezes Rezerwy Pieniężnej USA i były dyrektor mennicy Philip Diehl zobowiązał się przekazać fundusze na pomoc w budowie pomnika Samotnego Marynarza tutaj, w miejscu pamięci Pearl Harbor. Pomnik Samotnego Marynarza został zainspirowany przez kontradmirała Williama Thompsona, pierwszego prezesa i dyrektora generalnego Naval Memorial Foundation, która zebrała fundusze na stworzenie pomnika Marynarki Wojennej.

Pamiętajcie, że realizacja tego projektu jest możliwa, gdy podniesiecie Państwo słuchawkę telefonu i zamówicie swoje właśnie wydane, pierwsze w historii, 24-karatowe złote monety Pearl Harbor.

Herbert W.:

W ten niedzielny poranek usłyszałem bardzo głośną eksplozję. Byłem zszokowany, gdy zobaczyłem, że jeden statek stanął w płomieniach, a drugi został storpedowany. Japończycy zeszli na dół i zniszczyli wszystkie nasze myśliwce. Niebo było czarne, a my straciliśmy wiele istnień, wiele istnień. Prezydent Roosevelt wyszedł i przemówił. Nasz naród się zjednoczył. Nigdy o tym nie zapomnieliśmy. Każdego roku będziemy wspominać ten szczególny dzień jako bardzo ważny dla nas.

Pete Scobell:

Jak słyszeliście, oferowane monety są wykonane z 24-karatowego litego złota, a złoto takie jak to było od wieków i będzie zarówno w dobrych, jak i złych czasach. Stany Zjednoczone przechowują miliony ton złota, i to nie bez powodu. Bez względu na to, kiedy, jak i gdzie będziesz go potrzebował, złoto jest tam, chroniąc Twoje długoterminowe bezpieczeństwo. Papierowe pieniądze czy akcje są często dewaluowane każdego dnia, ale złoto, w długim okresie, wykazuje wzrost wartości. W rzeczywistości, eksperci tacy jak były dyrektor Mennicy Amerykańskiej Philip N. Diehl uważają, że ceny złota mogą się podwoić w najbliższej przyszłości. Pan Diehl wie więcej o złocie i złotych monetach niż jakakolwiek inna osoba na świecie.

Wcześniej widzieliście, jak pan Diehl wyjaśniał szczegóły, które zostały włożone w konceptualizację, projektowanie, bicie i obieg właśnie wydanej, pierwszej w historii, 24-karatowej monety z czystego złota Pearl Harbor. Wyjaśnił dlaczego ta moneta jest tak ważną częścią historii naszego narodu. Jako były szef personelu Senackiej Komisji Finansów, były szef personelu Ministerstwa Skarbu USA, były dyrektor Mennicy Stanów Zjednoczonych, a obecnie prezes Amerykańskiej Rezerwy Pieniężnej, jest tu ponownie, aby odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie. Dlaczego złoto?

Philip Diehl:

Złoto ma unikalną propozycję wartości dla ludzi, którzy chcą powiększać i chronić swoje aktywa. Gospodarki się załamują, rządy upadają, ale złoto zawsze było bezpieczną przystanią dla naszego majątku. Złoto powinno być częścią portfela finansowego każdego człowieka. Jest to ubezpieczenie bogactwa w niepewnym świecie. Jeśli jesteś pesymistą, chcesz posiadać więcej złota. Jeśli jesteś optymistą, chcesz zabezpieczyć się na wypadek, gdybyś się mylił. Niezależnie od tego, jaki jest Twój pogląd na przyszłość, złoto odgrywa ważną rolę w Twoim planie finansowym.

Kiedy zaczynasz planować te wydarzenia gospodarcze, uważam, że bardzo ważne jest, byś potraktował złoto jako ubezpieczenie swojego majątku, dla przyszłości swojej rodziny. Każdy powinien posiadać złoto. Polecam zacząć od właśnie wydanej, pierwszej w historii, 24-karatowej złotej monety Pearl Harbor.

Narrator:

Ceny złota są w ciągłym ruchu, a Amerykanie na całym świecie ścigają się w gromadzeniu zapasów tak wielu emitowanych przez rząd solidnych złotych monet, jak tylko mogą znaleźć, monet takich jak złoty Amerykański Orzeł, złoty Amerykański Bawół, złoty Kanadyjski Liść Klonowy, a nawet afrykański złoty Krugerrand. Dzisiaj, Amerykańska Rezerwa Pieniężna ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie do obiegu nowej monety z litego złota, która wkrótce może dołączyć do grona najbardziej historycznych złotych monet bulionowych na świecie. Przedstawiamy całkowicie nową 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor.

Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota w historii. Jeśli czekałeś na wejście na rynek złota, to właśnie teraz masz okazję skorzystać z tej ekskluzywnej światowej premiery i zacząć posiadać namacalne aktywa w postaci fizycznych złotych monet. Linie telefoniczne są otwarte. Zadzwoń teraz, by zablokować swoje złote zamówienie na zupełnie nową, 24-karatową, litą, złotą monetę Pearl Harbor.
Ta limitowana, złota moneta jest oficjalnym, prawnym środkiem płatniczym i została zaprojektowana z najwyższą możliwą czystością, z 99,99% litego złota. Eksperci z branży złota są zachwyceni tą jedyną w swoim rodzaju złotą monetą Pearl Harbor, nazywając ją "monumentalnym osiągnięciem", "najważniejszą monetą, jaka została wybita od czasu złotego Amerykańskiego Orła", "obowiązkowym nabytkiem dla każdego Amerykanina". Amerykańska Rezerwa Pieniężna z dumą wypuszcza tę pierwszą w historii serię monet będących prawnym środkiem płatniczym, honorując 75. rocznicę ataku na Pearl Harbor.

Złota moneta bulionowa Pearl Harbor to jeden z najmądrzejszych sposobów na zdywersyfikowanie swoich oszczędności życiowych o aktywa materialne, jakim jest fizyczne złoto. Dziś Rezerwa Pieniężna USA wypuszcza te unikalne 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie jedynie 134$ za sztukę. Te emitowane przez rząd złote monety wykonane są z 99,99% litego złota i posiadają gwarancję zawartości złota, wagi i czystości. Specjalne ustalenia zostaną podjęte dla zamówień 24-karatowych monet z litego złota powyżej 50 000 dolarów. Zadzwoń teraz, aby kupić swoje 24-karatowe złote monety Pearl Harbor po kosztach, za niewiarygodną cenę tylko 134$ za sztukę.

Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota wszech czasów. Jako jeden z największych dystrybutorów złotych monet amerykańskich w kraju, US Money Reserve z dumą obsługuje setki tysięcy klientów na całym świecie. Zadzwoń teraz, aby zakupić 24-karatowe monety Pearl Harbor z litego złota po kosztach, w niewiarygodnej cenie jedynie 134 dolarów za sztukę.

Pete Scobell: Jak właśnie usłyszeliście, nigdy nie było lepszego czasu na posiadanie fizycznego złota, a co jest lepszym sposobem na jego posiadanie niż złota moneta, która honoruje zjednoczenie się tak wielu wspaniałych narodów, kończące najbardziej niszczycielską wojnę, jaką kiedykolwiek widział nasz świat. Powinieneś zadzwonić pod numer widoczny na Twoim ekranie, aby zdobyć te właśnie wydane, pierwsze w historii, 24-karatowe złote monety Pearl Harbor, póki są jeszcze dostępne.
Wiemy, że II wojna światowa dotknęła tak wiele istnień ludzkich. Nie możemy nic na to poradzić, poza oddaniem czci i pamięcią. To właśnie zrobisz, gdy podniesiesz słuchawkę telefonu i zamówisz swoje złoto z US Money Reserve. Jestem zaszczycony, że służyłem swojemu krajowi i jestem zaszczycony, że mogę słuchać historii mężczyzn i kobiet, którzy służą swojemu krajowi dzisiaj. Ale 75 lat temu, właśnie tutaj, w Pearl Harbor, powstały jedne z najwspanialszych opowieści o poświęceniu i bezinteresowności.

Everett H.:

7 grudnia 1941 roku byłem marynarzem na pokładzie pancernika Pennsylvania. Kiedy rozległy się sygnały bojowe, nie było jeszcze wszędzie samolotów. Wielu z nas walczyło w tropikalnych szortach, t-shircie i blaszanym kapeluszu. Kiedy wybuchała bomba, nawet jej nie słyszałem. Leżałem płasko na twarzy. Straciłem całą skórę z rąk, nóg, twarzy, odłamek kości z prawej nogi. Zostałem postrzelony w prawe udo. W lewej nodze miałem pięć odłamków. Straciłem część lewego łokcia, część lewego bicepsa. Mniej więcej w tym czasie ktoś mnie zauważył i powiedział: "Zabierzcie tego człowieka do izby chorych".

Alfred R.:

Byłem tam tego ranka i nigdy tego nie zapomnę. To była niedziela. Rozległ się alarm generalny, który mówi: "Kwatery generalne. To nie są ćwiczenia. To nie są ćwiczenia." Widzieliśmy samoloty w górze. Wiedzieliśmy, że to Japończycy. Leciały na tyle nisko, że można było zobaczyć twarze pilotów. Aby się chronić, po prostu, zacząłem strzelać do samolotów.

Dzisiaj przyjeżdża do nas wielu gości z całego kraju, którzy mają krewnych na Arizonie. To bardzo wzruszające.

Narrator:

Te ekskluzywne monety są wybijane w ograniczonej liczbie i są udostępniane publicznie na zasadzie ścisłej kolejności zgłoszeń. Rewers tej wyjątkowej złotej monety bardzo szczegółowo ilustruje U.S.S. Arizona oraz inne okręty floty Pacyfiku stacjonujące tu tego historycznego dnia. Awers łączy naszych sojuszników, Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii oraz Wspólnotę Australijską, z misternie wykonanym przez Perth Mint eleganckim profilem Jej Wysokości Królowej Elżbiety II.

Monety te mają ogromny urok historyczny jako numizmatyczne arcydzieło. Wiceadmirał John Totushek powiedział: "Ta piękna moneta reprezentuje nie tylko ważny punkt zwrotny w historii naszego narodu, ale także upamiętnia najwspanialsze pokolenie, które wygrało wojnę. "

John F.:

Moneta z okazji 75. rocznicy Pearl Harbor jest ważna, ponieważ sprawi, że przyszłe pokolenia będą pamiętać o tym, co wydarzyło się w tym miejscu. To piękna moneta. Jeśli przyszłe pokolenia chociaż zapytają: "O co tu chodziło?" Tu jest przypomnienie. Bo wiem, że wkrótce nie będzie żadnych naocznych świadków. Weterani, którzy służyli tutaj w Pearl Harbor podczas tego szczególnie tragicznego dnia, odejdą.

Everett H.:

Moneta jest naprawdę piękna i miło, że ktoś pomyślał o czymś, co można podarować nam z okazji 75. rocznicy.

Herbert W.:

To jest ogromny skarb. Myślę, że jest to jedna z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zostały wydane, abyśmy mogli o tym pamiętać.

Pete Scobell:

To, co zaczęło się tak tragicznie i doprowadziło do II wojny światowej, tak naprawdę zakończyło się prawie cztery lata później właśnie w tym miejscu. Na tym właśnie miejscu, na pokładzie U.S.S. Missouri, podpisano dokument kapitulacji. Podpisali go dygnitarze kilkunastu państw, w tym ZSRR, Chin, Japonii, Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii, Wspólnoty Australijskiej i oczywiście Stanów Zjednoczonych Ameryki.

To jest niesamowite miejsce. To bardzo wzruszające stać na pokładzie U.S.S. Missouri, z U.S.S. Arizona tuż za mną, pod tysiącami ton wody. Ciała niektórych z naszych narodowych wojskowych wciąż znajdują się na pokładzie tych zatopionych statków, wciąż leżą tak samo jak 75 lat temu. Jako Navy Seal, nurkowałem na Arizonie i Utah, i byłem świadkiem Pearl Harbor, jak niewielu miało okazję to zrobić. Jednak miliony turystów przyjeżdżają tu co roku, aby oddać szacunek tysiącom żołnierzy i cywilów, którzy stracili życie 7 grudnia 1941 roku.

Narrator

: Ceny złota są w ciągłym ruchu, a Amerykanie na całym świecie ścigają się, by zaopatrzyć się w jak najwięcej emitowanych przez rząd solidnych złotych monet, jakie tylko mogą znaleźć, monet takich jak złoty Amerykański Orzeł, złoty Amerykański Bawół, złoty Kanadyjski Liść Klonowy, a nawet afrykański złoty Krugerrand. Dzisiaj, Amerykańska Rezerwa Pieniężna ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie do obiegu nowej monety z litego złota, która wkrótce może dołączyć do grona najbardziej historycznych złotych monet bulionowych na świecie. Przedstawiamy całkowicie nową 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor.

Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota w historii. Jeśli czekałeś na wejście na rynek złota, to właśnie teraz masz okazję skorzystać z tej ekskluzywnej światowej premiery i zacząć posiadać namacalne aktywa w postaci fizycznych złotych monet. Linie telefoniczne są otwarte. Zadzwoń teraz, by zablokować swoje złote zamówienie na zupełnie nową, 24-karatową, litą, złotą monetę Pearl Harbor.

Ta limitowana, złota moneta jest oficjalnym, prawnym środkiem płatniczym i została zaprojektowana z najwyższą możliwą czystością, z 99,99% litego złota. Eksperci z branży złota są zachwyceni tą jedyną w swoim rodzaju złotą monetą Pearl Harbor, nazywając ją "monumentalnym osiągnięciem", "najważniejszą monetą, jaka została wybita od czasu złotego Amerykańskiego Orła", "obowiązkowym nabytkiem dla każdego Amerykanina". Amerykańska Rezerwa Pieniężna z dumą wypuszcza tę pierwszą w historii serię monet będących prawnym środkiem płatniczym, honorując 75. rocznicę ataku na Pearl Harbor.

Złota moneta bulionowa Pearl Harbor to jeden z najmądrzejszych sposobów na zdywersyfikowanie swoich oszczędności życiowych o aktywa materialne, jakim jest fizyczne złoto. Dziś Rezerwa Pieniężna USA wypuszcza te unikalne 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie jedynie 134$ za sztukę. Te emitowane przez rząd złote monety wykonane są z 99,99% litego złota i posiadają gwarancję zawartości złota, wagi i czystości. Specjalne ustalenia zostaną podjęte dla zamówień 24-karatowych monet z litego złota powyżej 50 000 dolarów. Zadzwoń teraz, aby kupić swoje Pearl Harbor 24-karatowe solidne złote monety po kosztach, w niesamowitej cenie tylko 134 dolarów za sztukę.

Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota wszech czasów. Jako jeden z największych dystrybutorów złotych monet amerykańskich w kraju, US Money Reserve z dumą obsługuje setki tysięcy klientów na całym świecie. Zadzwoń teraz, aby nabyć 24-karatowe, solidne złote monety Pearl Harbor po kosztach, w niewiarygodnej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę.

Amerykańska Rezerwa Pieniężna pragnie uczcić 75. rocznicę historycznego ataku na Pearl Harbor tą limitowaną, solidną, w 100% złotą monetą. W uznaniu zasług naszych narodowych żołnierzy, część dochodu z każdej monety zostanie przekazana na ufundowanie pomnika Samotnego Żeglarza w Pearl Harbor.

Alfred R.:

Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy mieli taki pomnik. To byłby zaszczyt.

Herbert W.:

Myślę, że to najważniejsza rzecz, że coś takiego powstało. To naprawdę porusza moje serce. Doprowadza mnie do łez.

Pete Scobell:

Dzisiaj wysłuchaliśmy wypowiedzi niektórych z tych, którzy byli tutaj 75 lat temu i doświadczyli wydarzeń w Pearl Harbor z pierwszej ręki. Jest wielu innych, którzy tu byli. Tysiące ludzi straciło życie tego dnia, a ponad 60 milionów zginęło w wyniku tego najbardziej śmiercionośnego konfliktu zbrojnego w historii.

Teraz możemy uhonorować tych, którzy walczyli w obronie naszych wolności, a w szczególności mężczyzn i kobiety, wojskowych i cywilów, którzy byli tutaj, kupując te limitowane, 24-karatowe monety z litego złota z okazji 75. rocznicy Pearl Harbor. To jest wasza szansa, aby otrzymać te monety dzisiaj, w tym specjalnym wydaniu telewizyjnym. To był dla mnie zaszczyt służyć wam, Amerykanom, i mam szczerą nadzieję, że będziecie służyć tym, którzy złożyli najwyższą ofiarę tu, w Pearl Harbor, i na całym świecie, podnosząc teraz słuchawkę telefonu.

Z U.S.S. Missouri w Pearl Harbor, jestem porucznik Pete Scobell:. Dziękuję za oglądanie.

Narrator:

Nowa, 24-karatowa złota moneta Pearl Harbor. Ta limitowana złota moneta jest oficjalnym prawnym środkiem płatniczym i została zaprojektowana z najwyższą możliwą czystością, wykonana z 99,99% litego złota. Eksperci z branży złota są zachwyceni tą jedyną w swoim rodzaju złotą monetą Pearl Harbor, nazywając ją "monumentalnym osiągnięciem", "najważniejszą monetą, jaka została wybita od czasu złotego Amerykańskiego Orła", "obowiązkowym nabytkiem dla każdego Amerykanina". Amerykańska Rezerwa Pieniężna z dumą wypuszcza tę pierwszą w historii serię monet będących prawnym środkiem płatniczym, honorując 75. rocznicę ataku na Pearl Harbor.

Złota moneta bulionowa Pearl Harbor to jeden z najmądrzejszych sposobów na zdywersyfikowanie swoich oszczędności życiowych o aktywa materialne, jakim jest fizyczne złoto. Dziś Rezerwa Pieniężna USA wypuszcza te unikalne 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie jedynie 134$ za sztukę. Te emitowane przez rząd złote monety wykonane są z 99,99% litego złota i posiadają gwarancję zawartości złota, wagi i czystości.

Specjalne ustalenia zostaną podjęte dla zamówień 24-karatowych monet z litego złota powyżej 50 000 dolarów. Zadzwoń teraz, aby kupić swoje Pearl Harbor 24-karatowe solidne złote monety po kosztach, w niesamowitej cenie tylko 134 dolarów za sztukę.

Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota wszech czasów. Jako jeden z największych dystrybutorów złotych monet amerykańskich w kraju, US Money Reserve z dumą obsługuje setki tysięcy klientów na całym świecie. Zadzwoń teraz, aby nabyć 24-karatowe, solidne złote monety Pearl Harbor po kosztach, w niewiarygodnej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę.

Ten program jest płatną reklamą Rezerwy Pieniężnej USA, firmy nie związanej z rządem USA, Mennicą Amerykańską czy Marynarką Wojenną USA. Rynki monet i kruszców są nieuregulowane. Ceny mogą rosnąć lub spadać. Kupno tych przedmiotów wiąże się z pewnym ryzykiem. Dotychczasowe wyniki monet lub rynku nie mogą stanowić podstawy do przewidywania przyszłych wyników. Oferty są nieważne tam, gdzie jest to zabronione. Poglądy i opinie wyrażone w tym programie są poglądami reklamodawcy, a nie poglądami tej stacji, jej kierownictwa lub właściciela.

złote monety dyrektor mennicypearl harborus historyShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsThe 2021 Type 2 Silver Eagle Has Landed at U.S. Money Reserve2021-09-01Learn
How Silver Proof Coins are Made at the San Francisco Mint2021-08-27Have You Se
en the

All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Jak kupować złoto?
2021-07-30Złoto fizyczne kontra złoto papierowe: Jaki jest najlepszy sposób na kupno złota?
2021-07-28Co to jest ustawa o monecie wolności?
2021-07-23