Złoto inwestycyjne

Jak Twoja rodzina uczci Dzień Pamięci? Tutaj znajdziesz pomysły!

Dzień Pamięci upamiętnia naszych poległych wojskowych. Dla wielu osób może to być ponury i trudny dzień. Ale może też być podnoszący na duchu, jeśli poświęcisz czas na spotkanie z bliskimi, uczcisz pamięć o poświęceniu, jakie złożyło tak wielu mężczyzn i kobiet, i podejmiesz działania, by okazać swoje poparcie dla naszego wspaniałego narodu. W Dniu Pamięci 2021 rozważ uhonorowanie tego święta w jeden z poniższych trwałych i serdecznych sposobów.

Zwiedzanie muzeów historycznych Aby

dogłębnie poznać rolę weteranów wojskowych w historii naszego kraju, wybierz się do muzeum historycznego. Do najlepszych miejsc, w których przez cały rok można zanurzyć się w historii wojskowości, należą Narodowe Muzeum II Wojny Światowej w Nowym Orleanie i Muzeum Akademii Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w Annapolis, w stanie Maryland.

Nie martw się, jeśli nie możesz wybrać się do muzeum osobiście. Wybierz się na szybką wycieczkę online do Muzeum Rewolucji Amerykańskiej lub Międzynarodowego Muzeum Szpiegów w Waszyngtonie. Oba oferują całoroczne wirtualne zwiedzanie muzeów i honorują poległych amerykańskich weteranów, którzy w przeciwnym razie mogliby zostać przeoczeni.

Oglądanie filmów o tematyce wojskowejWiele

znakomitych filmów jest kroniką bohaterstwa członków armii amerykańskiej. Są wśród nich takie filmy, jak "The Hurt Locker", "Szeregowiec Ryan", "Pluton" i "Patton".

Więcej o weteranach II wojny światowej, a zwłaszcza o Iwo Jimie, można dowiedzieć się z dwóch filmów dokumentalnych współfinansowanych przez U.S. Money Reserve: 1st to Fight: Pacific War Marines" oraz mającego się wkrótce ukazać "Return to Iwo Jima", filmu dokumentalnego Fundacji II Wojny Światowej, którego narratorem jest Gary Sinise.

Weź

udział w kampanii Wings of G

ratitudeKampania

Wings of Gratitude prowadzona przez U.S. Money Reserve umożliwia wysyłanie podnoszących na duchu wiadomości do emerytowanych i czynnie służących członków amerykańskiego personelu wojskowego w formie listów, kartek, notatek, zdjęć lub prac plastycznych.

U.S. Money Reserve uruchomiła tę inicjatywę w 2020 roku. Partnerami programu są weteran wojskowy J.R. Martinez oraz organizacja non-profit WISH for OUR HEROES (W4OH).

W zeszłym roku U.S. Money Reserve zobowiązała się do przekazania srebrnej monety bulionowej o wadze 1 uncji z okazji 75. rocznicy Iwo Jimy pierwszym 10 000 weteranom wojskowym lub ich członkom, którzy otrzymają wiadomość z wyrazami wsparcia. Za pośrednictwem U.S. Money Reserve można kupić taką monetę dla siebie lub na prezent, a także wiele innych patriotycznych monet.

Lokalny wolontariusz pomagający

weteranomDepartament Spraw Weteranów USA (VA) zaprasza wolontariuszy do placówek działających na terenie całego kraju. Aby zostać wolontariuszem w VA, odwiedź stronę internetową VA. Placówki VA przyjmują także datki na cele charytatywne, jeśli nie możesz poświęcić swojego czasu.

Weź

udział w porządkowaniu

cmentarza

w

Dniu PamięciWiele

cmentarzy komunalnych nie ma środków na regularną konserwację. Jeśli w Twojej okolicy znajduje się cmentarz komunalny, na którym pochowani są weterani, rozważ zaangażowanie się w grabienie liści, koszenie trawy, czyszczenie nagrobków i inne prace upiększające.

Będąc tam, rozważ pozostawienie monety na nagrobku weterana wojskowego.

"Moneta pozostawiona na nagrobku to wiadomość dla rodziny zmarłego weterana, że ktoś odwiedził jego grób i oddał mu cześć. Każdy rodzaj monety pozostawionej na szczycie nagrobka weterana ma swoje własne znaczenie" - zauważa serwis American Military News.

  • Grosz na szczycie nagrobka oznacza, że grób był odwiedzany.
  • Kilogram oznacza, że osoba, która go odwiedziła, szkoliła się wraz ze zmarłym na obozie wojskowym.
  • Centymetr oznacza, że dana osoba służyła ze zmarłym w jakimś charakterze.
  • Ćwierćdolarówka oznacza, że osoba, która zostawiła monetę, była z weteranem w chwili jego śmierci.

W końcu monety te są zbierane, a pieniądze przeznaczane są na pokrycie kosztów pochówku i utrzymania grobu" - dodaje serwis American Military News.

Składaj

hołd przez cały rokMiliony

Amerykanów odwiedzają miejsca pamięci weteranów w weekend Memorial Day. Można jednak oddawać cześć weteranom przez cały rok, składając hołd w tych samych miejscach pamięci. Należą do nich takie pomniki, jak pomnik samotnego marynarza w Pearl Harbor, Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Korpusu Piechoty Morskiej i Pomnik Sił Powietrznych w Arlington, VA, Narodowy Pomnik Pamięci II Wojny Światowej, Pomnik Pamięci Weteranów Wojny Koreańskiej i Pomnik Pamięci Weteranów Wietnamu w Waszyngtonie.

Wysyłanie pozytywnych wiadomości z podziękowaniami pomaga naszym żołnierzom i weteranom poczuć się docenionymi i zapamiętanymi za swoją służbę. Zaangażuj swoją rodzinę i już dziś wyślij kartkę w ramach projektu Wings of Gratitude (Skrzydła Wdzięczności) prowadzonego przez U.S. Money Reserve.

Amerykańskie monetyIwo Jima Monetyus HistoriaShare this postFacebookTwitterLinkedInPowiązane postyNowe tysiąclecie amerykańskiego zadłużenia2021-09-02Gdy chodzi o
złoto, działaj - nie reaguj.
2021-08-25W tym tygodniu warto spróbować czegoś nowego2021-08-19Wybór
przedmiotów do wyboru dla zrównoważonego portfela2021-08-18Tutor
czy nauczyciel, dobrze jest poprosić o pomoc2021-08-11Siła
ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11