Złoto inwestycyjne

Dlaczego warto kupować złote monety z Pearl Harbor? [VIDEO]

Obejrzyj, aby usłyszeć od naszych ekspertów o tym, dlaczego powinieneś kupować złoto i jakie korzyści płyną z ekskluzywnej 24-karatowej złotej monety Pearl Harbor Gold Coin.

Dowiedz się o naszych NOWYCH złotych monetach Pearl Harbor - Transkrypcja wideoZrzeczenie

się odpowiedzialności

Narratora:

Ten program jest płatną reklamą US Money Reserve, firmy nie powiązanej z rządem USA lub Mennicą Amerykańską. Rynki monet i kruszców są regulowane. Ich ceny mogą rosnąć lub spadać, więc kupno tych przedmiotów wiąże się z pewnym ryzykiem. Przeszłe wyniki monet lub rynku nie mogą przewidzieć przyszłych wyników. Oferty są nieważne tam, gdzie jest to zabronione. Poglądy i opinie wyrażone w tym programie są poglądami reklamodawcy, a nie poglądami tej stacji lub sieci, jej kierownictwa lub własności.

Narrator:

Ceny złota są w ruchu i Amerykanie wszędzie ścigają się, aby zaopatrzyć się w jak najwięcej wydanych przez rząd solidnych złotych monet, jak tylko mogą znaleźć. Monety takie jak złoty Amerykański Orzeł, złoty Amerykański Bawół, złoty Kanadyjski Liść Klonowy, a nawet afrykański złoty Krugerrand. Dzisiaj, Amerykańska Rezerwa Pieniężna z dumą informuje o niedawnym wydaniu zupełnie nowej, solidnej złotej monety, która wkrótce może dołączyć do grona najbardziej historycznych złotych monet bulionowych na świecie. Przedstawiamy nową 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor. Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota w historii. Jeśli czekałeś na wejście na rynek złota, to właśnie masz okazję skorzystać z tej ekskluzywnej światowej premiery i zacząć posiadać namacalne aktywa w postaci fizycznych złotych monet. Linie telefoniczne są otwarte, zadzwoń teraz, aby zablokować swoje zamówienie na złoto.

Alan Luckett:

Pod koniec dnia, na rynku i w globalnej gospodarce, do której się przenieśliśmy, wydaje się, że nie mamy kontroli nad prawie niczym. To prawie jak fantomy w naszych oświadczeniach majątkowych. To kawałki papieru, ktoś mi mówi, że to jest warte tyle, a ja fizycznie nie mam tego w rękach. Chodzi mi o to, że jednym z powodów, dla których ludzie kochają nieruchomości jest to, że jest to namacalne aktywa. Możesz umieścić swoje ręce w ziemi, jesteś właścicielem tego kawałka ziemi. To samo można powiedzieć o złocie, to jest fizycznie w twoim posiadaniu. To nie jest oświadczenie, które przychodzi pocztą co miesiąc, to nie jest ktoś inny obiecujący, że zapłaci ci w pewnym momencie w przyszłości, to jest fizyczne aktywo, które posiadasz i trzymasz. W dzisiejszym świecie staje się to coraz ważniejsze, ponieważ jest go tak mało. Możesz inwestować w akcje złota, akcje złota mają dobre wyniki. Możesz być zdywersyfikowany w innych obszarach rynku, ale w pewnym momencie pojawia się pewność i rzeczywistość, która wiąże się z fizycznym posiadaniem złota w swoich rękach. To jest właśnie to, o co tutaj chodzi. Jest wielu ludzi, którzy inwestują teraz mnóstwo pieniędzy w złoto.

Zazwyczaj rozmawiałbym z nimi o złocie typu American Eagles, Buffalo, może Maple Leaves, to nie ma znaczenia. Na rynku jest wiele dobrych monet bulionowych, ale w tej chwili jestem naprawdę szczęśliwy i podekscytowany, że mam do nich dostęp, a mianowicie do Pearl Harbor 75th anniversary. Jest to 24-karatowa moneta z czystego złota próby 999. Bardzo ograniczona dostępność, bardzo niski nakład i jest to moneta, która ma szansę dostarczyć znaczącą wartość do portfela nabywców złota. To jest moneta, której należy szukać i którą należy odebrać.

Narrator:

Niedawno, dzięki bezprecedensowej, historycznej premierze, nowa moneta z litego złota dołączyła do grona najbardziej znanych złotych monet na świecie. Przedstawiamy nową 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor. Ta limitowana moneta jest oficjalnym prawnym środkiem płatniczym i została zaprojektowana z najwyższą możliwą czystością, wykonaną w 99,99 procentach z litego złota. Eksperci z branży złota są zachwyceni tą jedyną w swoim rodzaju złotą monetą Pearl Harbor, nazywając ją monumentalnym osiągnięciem, najważniejszą monetą, jaka została wybita od czasu złotego Amerykańskiego Orła. To obowiązkowa pozycja dla każdego Amerykanina. Amerykańska Rezerwa Pieniężna z dumą wypuszcza tę pierwszą w historii serię monet będących prawnym środkiem płatniczym, upamiętniającą 75. rocznicę ataku na Pearl Harbor. Złota moneta bulionowa Pearl Harbor to jeden z najmądrzejszych sposobów na zdywersyfikowanie swoich życiowych oszczędności dzięki aktywom materialnym, jakim jest fizyczne złoto. Dziś Rezerwa Pieniężna USA wypuszcza te wyjątkowe 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę. Te emitowane przez rząd złote monety wykonane są w 99,99 procentach z litego złota i posiadają gwarancję zawartości złota, wagi i czystości.

Specjalne ustalenia zostaną podjęte dla zamówień 24 karatowego litego złota powyżej 50 tysięcy dolarów. Nie zwlekaj, zadzwoń teraz, aby zakupić swoje 24 karatowe złote monety Pearl Harbor w niesamowitej cenie tylko 134 dolarów za sztukę. Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota wszech czasów. Jako jeden z największych dystrybutorów złotych monet w kraju, US Money Reserve z dumą obsługuje setki tysięcy klientów na całym świecie. Zadzwoń teraz, aby zakupić 24-karatowe solidne złote monety Pearl Harbor w niesamowitej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę. Ta 24 karatowa złota moneta Pearl Harbor jest hołdem złożonym jednemu z najbardziej ikonicznych momentów w historii świata, atakowi na Pearl Harbor. 7 grudnia 1941 roku, dwie fale japońskich myśliwców Imperial Japanese rozpoczęły niespodziewany atak na flotę USA na Pacyfiku na Hawajach. Ten niszczycielski atak doprowadził do oficjalnego przystąpienia naszego kraju do II wojny światowej, na zawsze zmieniając bieg historii ludzkości. Ta limitowana złota moneta bulionowa, dostępna wyłącznie w amerykańskiej Rezerwie Pieniężnej, jest unikalną 24-karatową monetą, uznaną za oficjalny środek płatniczy.

Wykonany z nieskazitelnym artyzmem, niezwykły projekt przedstawia ikoniczną scenę trzech okrętów US Navy na tle fal Pacyfiku, podczas gdy dwa japońskie myśliwce Zero przelatują nad głową. Jest to pierwsza w historii moneta z 24 karatowego złota upamiętniająca 75. rocznicę Pearl Harbor. Każda moneta jest gwarancją zawartości złota, wagi i czystości, a także posiada oficjalny certyfikat autentyczności. Skorzystaj z najlepszych od lat cen złota, które są o około 30 procent niższe od rekordowych. Może już nigdy nie będzie okazji do kupna na tych poziomach. Linie telefoniczne są otwarte, działaj teraz i dołącz do Amerykanów w całym kraju, którzy chronią swoje oszczędności życia, przenosząc papierowe dolary na fizyczne złoto. Nie zwlekaj, zadzwoń teraz, aby kupić swoje 24 karatowe, solidne złote monety Pearl Harbor za niewiarygodną cenę zaledwie 134 dolarów za sztukę. Te emitowane przez rząd solidne złote monety są wydawane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Zamówienia, które nie są natychmiast otrzymane lub zarezerwowane mogą być anulowane. Zadzwoń teraz, aby uniknąć rozczarowania. Specjalne ustalenia zostaną poczynione dla zamówień 24 karatowych monet z litego złota powyżej 50 tysięcy dolarów. Zadzwoń teraz, aby zakupić swoje 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie tylko 134 dolarów za sztukę.

Phillip Diehl:

Zostaliśmy ostrzeżeni przez kryzys finansowy z lat 2007-2008, że, wie pan, to może się zdarzyć tutaj i mieliśmy wielkie szczęście, że nie było dużo gorzej. Ja uważam, że po prostu opóźniliśmy dzień rozliczenia. Nie naprawiliśmy tych elementów naszej gospodarki, które spowodowały kryzys finansowy w 2008 r. i w związku z tym uważam, że praktycznie nieuniknione jest, że będziemy go mieli ponownie, że będzie kolejny. Trudniej będzie nas z niego wyciągnąć, ponieważ wydaliśmy tak dużo pieniędzy na ratowanie banków i nie będzie woli politycznej, by to zrobić, a prawdopodobnie nie będzie też środków, by to zrobić. Myślę, że następny kryzys finansowy będzie dla nas o wiele trudniejszy. Kluczowe jest zrównoważenie portfela w taki sposób, aby mieć pewne aktywa, które dają naprawdę dobry zwrot, ale akceptujemy pewne ryzyko z tym związane, a następnie mamy inne części portfela, które mają bardzo niskie ryzyko. Obligacje zawsze były częścią tego obrazu, ale złoto jest dziś kluczową częścią, złoto ma tę unikalną zdolność do równoważenia ryzyka, gdy ludzie wychodzą na rynek i dążą do pięcio-, dziesięcio-, piętnastoprocentowych zwrotów z części swojego portfela, aby być przygotowanym na emeryturę lub zapłacić za edukację dziecka w szkole.

Złoto równoważy portfele. Ludzie pytają mnie: "Jaki procent mojego portfela powinno stanowić złoto?". I zawsze im odpowiadam, że większość ludzi powinna mieć minimum pięć procent, a na dzisiejszym rynku, gdzie jest tak wiele ryzyka, że ludzie naprawdę powinni patrzeć na dziesięć procent jako minimum. Jeśli są pesymistycznie nastawieni do przyszłości, powinni patrzeć na więcej niż dziesięć procent. Jako dyrektor Mennicy Amerykańskiej mogę powiedzieć, że gdybym chciał dziś kupić złote monety, wiedziałbym, że przynajmniej część mojego zakupu stanowić będzie złota moneta z okazji 75. rocznicy Pearl Harbor. Powodem tego jest nie tylko sentymentalne przywiązanie do złożenia hołdu najwspanialszemu pokoleniu, ale również fakt, że moneta ta jest wyjątkowa. Jest to 24 karatowe złoto, limitowana edycja, wyprodukowano tylko określoną liczbę egzemplarzy. Będą one prawdopodobnie dostępne tylko przez kilka następnych miesięcy, a kolekcjonerzy wiedzą, że podczas gdy cena złota rośnie i maleje, numizmatyczna premia za te monety prawdopodobnie wzrośnie, ponieważ nie będzie ich więcej produkowanych.

Narrator:

Niedawno, poprzez bezprecedensowe, historyczne wydanie, nowa moneta z litego złota dołączyła do grona najbardziej znanych monet bulionowych na świecie. Przedstawiamy nową 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor. Ta limitowana moneta jest oficjalnym prawnym środkiem płatniczym i została zaprojektowana z najwyższą możliwą czystością, wykonaną w 99,99 procentach z litego złota. Osoby znające rynek złota określają pierwszą w historii złotą monetę Pearl Harbor jako idealną monetę z litego złota. Połączenie złota próby 999 z nieskazitelnym artyzmem. Najgorętsza złota moneta bulionowa na rok 2016, porywająca. Ikoniczny atak na Pearl Harbor został ożywiony dzięki temu olśniewającemu projektowi monety. Amerykańska Rezerwa Pieniężna z dumą wypuszcza tę pierwszą w historii serię monet będących prawnym środkiem płatniczym dla uczczenia 75. rocznicy ataku na Pearl Harbor. Złota moneta bulionowa Pearl Harbor jest jednym z najmądrzejszych sposobów na zdywersyfikowanie Twoich oszczędności życiowych dzięki aktywom materialnym, jakim jest fizyczne złoto. Dziś Rezerwa Pieniężna USA wypuszcza te wyjątkowe 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę.

Specjalne uzgodnienia zostaną poczynione dla zamówień na 24 karatowe złoto powyżej 50 tysięcy dolarów. Nie zwlekaj, zadzwoń teraz, aby zakupić swoje 24 karatowe złote monety Pearl Harbor po kosztach za niewiarygodną cenę tylko 134 dolarów za sztukę. Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota wszech czasów. Jako jeden z największych dystrybutorów złotych monet USA w kraju, US Money Reserve z dumą obsługuje setki tysięcy klientów na całym świecie. Zadzwoń teraz, aby zakupić 24-karatowe solidne złote monety Pearl Harbor w niesamowitej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę. Ta 24 karatowa złota moneta Pearl Harbor jest hołdem złożonym jednemu z najbardziej ikonicznych momentów w historii świata, atakowi na Pearl Harbor. 7 grudnia 1941 roku, dwie fale japońskich myśliwców Imperial Japanese rozpoczęły niespodziewany atak na flotę USA na Pacyfiku na Hawajach. Ten niszczycielski atak doprowadził do oficjalnego przystąpienia naszego kraju do II wojny światowej, na zawsze zmieniając bieg historii ludzkości. Ta limitowana złota moneta bulionowa, dostępna wyłącznie w amerykańskiej Rezerwie Pieniężnej, jest unikalną 24-karatową monetą, uznaną za oficjalny środek płatniczy.

Wykonany z nieskazitelnym artyzmem, niezwykły projekt przedstawia ikoniczną scenę trzech okrętów US Navy na tle fal Pacyfiku, podczas gdy dwa japońskie myśliwce Zero przelatują nad głową. Jest to pierwsza w historii moneta z 24 karatowego złota upamiętniająca 75. rocznicę Pearl Harbor. Każda moneta jest gwarancją zawartości złota, wagi i czystości, a także posiada oficjalny certyfikat autentyczności. Skorzystaj z najlepszych od lat cen złota, które są o około 30 procent niższe od rekordowych. Może już nigdy nie będzie okazji do kupna na tych poziomach. Linie telefoniczne są otwarte, działaj teraz i dołącz do Amerykanów w całym kraju, którzy chronią swoje oszczędności życia, przenosząc papierowe dolary na fizyczne złoto. Nie zwlekaj, zadzwoń teraz, aby kupić swoje 24 karatowe, solidne złote monety Pearl Harbor w niesamowitej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę. Te emitowane przez rząd solidne złote monety są wydawane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Zamówienia, które nie są natychmiast otrzymane lub zarezerwowane mogą podlegać anulowaniu. Zadzwoń teraz, aby uniknąć rozczarowania. Specjalne ustalenia zostaną poczynione dla zamówień 24 karatowych monet z litego złota powyżej 50 tysięcy dolarów. Zadzwoń teraz, aby zakupić swoje 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie 134 dolarów za sztukę.

Todd Jeffries:

Teraz jest tylko tyle złota. Staje się ono coraz bardziej deficytowe. Jest powód, dla którego niektórzy z największych inwestorów zainwestowali w wydobycie złota, ponieważ próbują położyć na nim swoje ręce. Rządy próbują położyć na nim swoje ręce. Chiny kupujące 90 miliardów w samym 2016 roku od Londynu. Masz stan Teksas tworzący swoją pierwszą rezerwę kruszcu. Uniwersytet w Teksasie inwestujący miliard dolarów w złoto. To są inteligentni ludzie, oni po prostu nie lokują pieniędzy w miejscach, w których myślą, że dostaną niewielki zwrot. Oni próbują oszczędzać swoje pieniądze, próbują uzyskać polisę ubezpieczeniową, jeśli tak można powiedzieć, aby te pieniądze były tam na przyszłość. Jest duża różnica między kupnem akcji złota, jeśli chcesz, a namacalną monetą, którą możesz trzymać. Nie możesz zdjąć papieru, żeby coś sobie kupić, nie możesz tego zrobić. Z monetą możesz, to jest coś, co możesz faktycznie wyjść i kupić, wiesz, wydać dzisiaj, jeśli chcesz. Bardzo podoba mi się ta nowa moneta Pearl Harbor, jest piękna. Złota moneta Pearl Harbor, limitowana mennica, namacalne, prawdziwe pieniądze, których możesz użyć, możesz naprawdę kupić za nią różne rzeczy.

To naprawdę wyjątkowe, nie tylko emocjonalne przywiązanie do 75. rocznicy Pearl Harbor, ale też prawdziwe pieniądze. To jest to, to jest prawdziwa transakcja właśnie tutaj. 99,9 procent czystego złota, 24 karatowe złoto. Moneta Pearl Harbor jest również świetną monetą wraz z Amerykańskim Orłem do gromadzenia zapasów, odkładaj te dziesięć, 20,30, 40, 50 monet jeśli chcesz. Ja mam tu około pięciu tysięcy dolarów. Spróbuj wziąć je z banku, który jest zamknięty, prawda? Mógłbyś pójść do swojej szafy, wziąć to i jeszcze wydać. Nie, to piękna moneta i jest w mojej ręce. To jest to, co lubię, to namacalne trzymanie jej i dotykanie. To jest moje, to są moje pieniądze, to jest moja moneta. Niczyja inna i nikt o niej nie wie, nikt nie wie, że ją mam. To mi się w nich podoba, ten koc bezpieczeństwa dla mnie i mojej rodziny. Złoto, czy to Amerykański Orzeł, czy złota moneta Pearl Harbor, czy złota moneta Buffalo, to świetny pierwszy krok do zabezpieczenia swojej finansowej przyszłości, taka polisa ubezpieczeniowa.

Czy chcesz kupić pięć, dziesięć, pięćdziesiąt monet, jest to bardzo łatwe do zrobienia, wystarczy zadzwonić, a następną rzeczą, którą wiesz, jest to, że są one w twoim domu.

Narrator:

Niedawno, poprzez bezprecedensowe, historyczne wydanie, nowa moneta z litego złota dołączyła do grona najbardziej znanych monet bulionowych na świecie. Przedstawiamy nową 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor. Ta limitowana moneta jest oficjalnym prawnym środkiem płatniczym i została zaprojektowana z najwyższą możliwą czystością, wykonaną w 99,99 procentach z litego złota. Osoby znające rynek złota określają pierwszą w historii złotą monetę Pearl Harbor jako idealną monetę z litego złota. Połączenie złota próby 999 z nieskazitelnym artyzmem. Najgorętsza złota moneta bulionowa na rok 2016, porywająca. Ikoniczny atak na Pearl Harbor został ożywiony dzięki temu olśniewającemu projektowi monety. Amerykańska Rezerwa Pieniężna z dumą wypuszcza tę pierwszą w historii serię monet będących prawnym środkiem płatniczym dla uczczenia 75. rocznicy ataku na Pearl Harbor. Złota moneta bulionowa Pearl Harbor jest jednym z najmądrzejszych sposobów na zdywersyfikowanie Twoich oszczędności życiowych dzięki aktywom materialnym, jakim jest fizyczne złoto. Dziś Rezerwa Pieniężna USA wypuszcza te wyjątkowe 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę.

Specjalne uzgodnienia zostaną poczynione dla zamówień na 24 karatowe złoto powyżej 50 tysięcy dolarów. Nie zwlekaj, zadzwoń teraz, aby zakupić swoje 24 karatowe złote monety Pearl Harbor po kosztach za niewiarygodną cenę tylko 134 dolarów za sztukę. Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota wszech czasów. Jako jeden z największych dystrybutorów złotych monet w kraju, US Money Reserve z dumą obsługuje setki tysięcy klientów na całym świecie. Zadzwoń teraz, aby zakupić 24-karatowe solidne złote monety Pearl Harbor w niesamowitej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę. Ta 24 karatowa złota moneta Pearl Harbor jest hołdem dla jednego z najbardziej ikonicznych momentów w historii świata, ataku na Pearl Harbor. 7 grudnia 1941 roku, dwie fale japońskich myśliwców Imperial Japanese rozpoczęły niespodziewany atak na flotę USA na Pacyfiku na Hawajach. Ten niszczycielski atak doprowadził do oficjalnego przystąpienia naszego kraju do II wojny światowej, na zawsze zmieniając bieg historii ludzkości. Ta limitowana złota moneta bulionowa, dostępna wyłącznie w amerykańskiej Rezerwie Pieniężnej, jest unikalną 24-karatową monetą, uznaną za oficjalny środek płatniczy.

Wykonany z nieskazitelnym artyzmem, niezwykły projekt przedstawia ikoniczną scenę trzech okrętów US Navy na tle fal Pacyfiku, podczas gdy dwa japońskie myśliwce Zero przelatują nad głową. Jest to pierwsza w historii moneta z 24 karatowego złota upamiętniająca 75. rocznicę Pearl Harbor. Każda moneta jest gwarancją zawartości złota, wagi i czystości, a także posiada oficjalny certyfikat autentyczności. Skorzystaj z najlepszych od lat cen złota, które są o około 30 procent niższe od rekordowych. Może już nigdy nie będzie okazji do kupna na tych poziomach. Linie telefoniczne są otwarte, działaj teraz i dołącz do Amerykanów w całym kraju, którzy chronią swoje oszczędności życia, przenosząc papierowe dolary na fizyczne złoto. Nie zwlekaj, zadzwoń teraz, aby kupić swoje 24 karatowe, solidne złote monety Pearl Harbor za niewiarygodną cenę zaledwie 134 dolarów za sztukę. Te emitowane przez rząd solidne złote monety są wydawane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Zamówienia, które nie zostaną natychmiast odebrane lub zarezerwowane, mogą zostać anulowane. Zadzwoń teraz, aby zakupić swoje 24 karatowe monety z litego złota w niesamowitej cenie tylko 134 dolarów za sztukę.

Dr Chittenden:

Z perspektywy długoterminowej, historycznie przynajmniej, możemy spojrzeć na to, że złoto było całkiem dobrą inwestycją. Jeśli spojrzysz na ostatnie dziesięć lat, złoto przewyższało rynek akcji, przewyższało rynek obligacji, radziło sobie całkiem dobrze. Nie ma żadnej gwarancji, co do przyszłości, ale jest to aktywo, które zawsze było pożądane. Patrząc przez pryzmat historii, mamy złoto jako coś, co ludzie cenili, a część z tego wynika z tego, o czym już mówiliśmy, że jest rzadkie, ładne i jest czymś, czego ludzie chcą. Złoto będzie nadal posiadało te cechy w przyszłości. Mówiliśmy wcześniej o tym, że złoto jest dobrą częścią portfela z punktu widzenia dywersyfikacji. Ponownie, rozkładasz ryzyko, nie wkładasz wszystkich swoich jajek do jednego koszyka. Posiadanie fizycznego złota, a w szczególności złotych monet, znów ma kilka zalet. Gdyby krewny zapytał mnie: "Zastanawiam się nad zrobieniem tego", powiedziałbym, że dobrą stroną jest to, że będziesz miał fizyczny zasób, będziesz go posiadał, będziesz go miał. Teraz znowu wraz z tym przychodzi odpowiedzialność, że będziesz musiał go przechowywać.

Musisz albo mieć sejf na miejscu, masz sejf depozytowy, cokolwiek to może być. Jeśli coś by się stało, zawsze możesz je przewieźć ze sobą. Wiesz, że masz swoje aktywa przy sobie, w porównaniu do sytuacji, w której bank upada, a odzyskanie pieniędzy przez FDIC może zająć trochę czasu. Jeśli chodzi o posiadanie fizycznego złota, miłą stroną tego jest to, że masz fizyczny składnik aktywów do trzymania. Możesz go dotknąć, poczuć, spojrzeć na nie. To, co jest interesujące w złotych monetach, to fakt, że nie tylko masz wartość złota, ale w najgorszym wypadku możesz je przetopić i zrobić z niego ładny naszyjnik lub pierścionek. W najlepszym przypadku masz fajny przedmiot kolekcjonerski. W przypadku monety Pearl Harbor, z okazji 75 rocznicy ataku na Pearl Harbor, jest to zgrabna pamiątka z tej okazji, ale także całkiem fajnie wyglądająca moneta. Patrzyłem na nią przez ostatnie kilka dni i grafika, która się na niej znajduje jest naprawdę szczegółowa, całkiem fajna.

Myślę, że to, co naprawdę mi się spodobało, to różnica w fakturze, niektóre z nich są polerowane, niektóre matowe i to naprawdę jest jak małe dzieło sztuki. Nie tylko ma wartość ze względu na złoto w nim, ale masz również wartość kolekcjonerską, jeśli chcesz.

Narrator:

Niedawno, poprzez bezprecedensowe, historyczne wydanie, nowa moneta z litego złota dołączyła do grona najbardziej znanych monet bulionowych na świecie. Przedstawiamy nową 24-karatową złotą monetę Pearl Harbor. Ta limitowana moneta jest oficjalnym prawnym środkiem płatniczym i została zaprojektowana z najwyższą możliwą czystością, wykonaną w 99,99 procentach z litego złota. Osoby znające rynek złota określają pierwszą w historii złotą monetę Pearl Harbor jako idealną monetę z litego złota. Połączenie złota próby 999 z nieskazitelnym artyzmem. Najgorętsza złota moneta bulionowa na rok 2016, porywająca. Ikoniczny atak na Pearl Harbor został ożywiony dzięki temu olśniewającemu projektowi monety. Amerykańska Rezerwa Pieniężna z dumą wypuszcza tę pierwszą w historii serię monet będących prawnym środkiem płatniczym dla uczczenia 75. rocznicy ataku na Pearl Harbor. Złota moneta bulionowa Pearl Harbor jest jednym z najmądrzejszych sposobów na zdywersyfikowanie Twoich oszczędności życiowych dzięki aktywom materialnym, jakim jest fizyczne złoto. Dziś Rezerwa Pieniężna USA wypuszcza te wyjątkowe 24-karatowe złote monety Pearl Harbor w niewiarygodnej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę. Te emitowane przez rząd złote monety są wykonane z 99,99 procent litego złota i są gwarantowane pod względem zawartości złota, wagi i czystości.

Te złote monety emitowane przez rząd są wykonane z 99,99 procent litego złota i są gwarantowane dla ich zawartości złota, wagi i czystości.

Specjalne ustalenia zostaną podjęte dla zamówień 24 karatowego litego złota powyżej 50 tysięcy dolarów. Nie zwlekaj, zadzwoń teraz, aby zakupić swoje 24 karatowe złote monety Pearl Harbor w niesamowitej cenie tylko 134 dolarów za sztukę. Złoto jest teraz w sprzedaży po cenach niewidzianych od lat, a rok 2017 może być jedną z największych okazji do kupna złota wszech czasów. Jako jeden z największych dystrybutorów złotych monet w kraju, US Money Reserve z dumą obsługuje setki tysięcy klientów na całym świecie. Zadzwoń teraz, aby zakupić 24-karatowe solidne złote monety Pearl Harbor w niesamowitej cenie zaledwie 134 dolarów za sztukę. Ta 24 karatowa złota moneta Pearl Harbor jest hołdem złożonym jednemu z najbardziej ikonicznych momentów w historii świata, atakowi na Pearl Harbor. 7 grudnia 1941 roku, dwie fale japońskich myśliwców Imperial Japanese rozpoczęły niespodziewany atak na flotę USA na Pacyfiku na Hawajach. Ten niszczycielski atak doprowadził do oficjalnego przystąpienia naszego kraju do II wojny światowej, na zawsze zmieniając bieg historii ludzkości. Ta limitowana złota moneta bulionowa, dostępna wyłącznie w amerykańskiej Rezerwie Pieniężnej, jest unikalną 24-karatową monetą, uznaną za oficjalny środek płatniczy.

Wykonany z nieskazitelnym artyzmem, niezwykły projekt przedstawia ikoniczną scenę trzech okrętów US Navy na tle fal Pacyfiku, podczas gdy dwa japońskie myśliwce Zero przelatują nad głową. Jest to pierwsza w historii moneta z 24 karatowego złota upamiętniająca 75. rocznicę Pearl Harbor. Każda moneta jest gwarancją zawartości złota, wagi i czystości, a także posiada oficjalny certyfikat autentyczności. Skorzystaj z najlepszych od lat cen złota, które są o około 30 procent niższe od rekordowych. Może już nigdy nie będzie okazji do kupna na tych poziomach. Linie telefoniczne są otwarte, działaj teraz i dołącz do Amerykanów w całym kraju, którzy chronią swoje oszczędności życia, przenosząc papierowe dolary na fizyczne złoto. Nie zwlekaj, zadzwoń teraz, aby kupić swoje 24 karatowe, solidne złote monety Pearl Harbor za niewiarygodną cenę zaledwie 134 dolarów za sztukę. Te emitowane przez rząd solidne złote monety są wydawane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Zamówienia, które nie zostaną natychmiast odebrane lub zarezerwowane mogą zostać anulowane. Zadzwoń teraz, aby uniknąć rozczarowania. Specjalne ustalenia zostaną poczynione dla zamówień 24 karatowych monet z litego złota powyżej 50 tysięcy dolarów. Zadzwoń teraz, aby zakupić swoje 24 karatowe złote monety Pearl Harbor w niesamowitej cenie tylko 134 dolarów za sztukę.

Narrator Disclaimer:

Ten program jest płatną reklamą od US Money Reserve, firmy nie powiązanej z rządem USA ani z Mennicą Amerykańską. Rynki monet i kruszców są nieuregulowane, ceny mogą rosnąć lub spadać, więc zakup tych przedmiotów niesie ze sobą pewne ryzyko. Dotychczasowe wyniki monet lub rynku nie mogą stanowić podstawy do przewidywania przyszłych wyników. Oferty są nieważne tam, gdzie jest to zabronione. Poglądy i opinie wyrażone w tym programie są poglądami reklamodawcy, a nie poglądami tej stacji lub sieci, jej kierownictwa lub właściciela. how to buy goldpearl harborus historyShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsThe 2021 Type 2 Silver Eagle Has Landed at U.S. Money Reserve2021-09-01Learn
How Silver Proof Coins Are Made at the San Francisco Mint2021-08-27Have You Se
en the

All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Jak kupować złoto?
2021-07-30Złoto fizyczne kontra złoto papierowe: Jaki jest najlepszy sposób na kupno złota?
2021-07-28Co to jest ustawa o monecie wolności?
2021-07-23