Złoto inwestycyjne

5 prostych kroków do założenia konta IRA z metalami szlachetnymi

Choć od 1997 roku można dodawać do konta IRA złote, srebrne, platynowe i palladowe monety i sztabki, nie każdy wie, jak się do tego zabrać. W U.S. Money Reserve rozumiemy to i jesteśmy dumni, że możemy przeprowadzić naszych klientów przez proces ochrony ich emerytur za pomocą metali szlachetnych. Zapraszamy do zapoznania się krok po kroku z tym, jak założyć konto IRA z metalami szlachetnymi w ramach programu Gold Standard IRA firmy U.S. Money Reserve i rozpocząć działalność już dziś! Nasi doskonale wyszkoleni pracownicy zajmujący się obsługą kont IRA są po to, aby Twoja inwestycja w konto IRA oparte na złocie była bezpieczna, łatwa i wygodna.

Krok

1: Ustal cele finansowe na przyszłośćOkreślenie

swoich celów finansowych na

emeryturę jest jak zaplanowanie wspaniałych wakacji. Aby zaplanować przyszłość, musisz wiedzieć, gdzie jesteś dzisiaj, gdzie chcesz być, jak masz zamiar się tam dostać i ile będzie Cię to kosztować.

Podczas gdy Państwa cele i marzenia dotyczące emerytury będą prawdopodobnie zmieniać się w czasie, nigdy nie będą one pozbawione kosztów. Państwa plany mogą być tak elastyczne, jak tylko Państwo sobie tego życzą, dostosowując się do rosnących dochodów i wiedzy, które zmieniają się wraz z porami roku w życiu.

Ten krok w procesie jest również doskonałym momentem, aby upewnić się, że Ty i Twoja rodzina jesteście na tej samej stronie, jeśli chodzi o to, co przewidujesz na przyszłość, oraz aby zwrócić się do wykwalifikowanych specjalistów po dodatkowe wskazówki. U.S. Money Reserve oferuje bezpłatne konsultacje IRA właśnie na tym etapie procesu. Nasi doświadczeni Account Executives mogą omówić Państwa obecny status emerytalny i zbadać Państwa indywidualne potrzeby emerytalne. Pomóż naszym Account Executives zrozumieć, gdzie jesteś dzisiaj i gdzie chcesz być w przyszłości, a oni pomogą Ci wyznaczyć kurs, który pozwoli Ci to osiągnąć z pomocą Self-Directed IRA w programie Gold Standard IRA U.S. Money Reserve.

Krok 2: Zacznij od nowa lub wybierz transfer lub rollover Mając

plan w ręku, nadszedł czas, aby ocenić różne opcje IRA. Możesz wybrać pomiędzy transferem, rolloverem lub zacząć od nowa, zakładając zupełnie nowe konto. Ważne jest, aby pamiętać o rozróżnieniu pomiędzy tymi trzema opcjami, aby uniknąć opóźnień i zmaksymalizować korzyści podatkowe.

  • Transfer: Transfer jest to bezpośrednie przeniesienie funduszy emerytalnych od jednego powiernika do drugiego. Przelewy nie są zgłaszane do IRS i nie podlegają opodatkowaniu, ponieważ aktywa nigdy nie są wypłacane lub dystrybuowane do Państwa, podatnika.
  • Rollover: Rollover to proces przenoszenia funduszy emerytalnych z obecnego planu emerytalnego (często 401(k)) na nowe IRA, być może takie, które oferuje większą elastyczność aktywów i lepsze korzyści. Rollover różni się od przelewu na kilka sposobów, jednym z nich jest to, że fundusze są dystrybuowane bezpośrednio do Ciebie. Nie są one przesyłane od jednego powiernika do drugiego. To do Ciebie należy zdeponowanie funduszy na nowym koncie IRA w ciągu 60 dni. Jeśli fundusze nie zostaną wpłacone na IRA w tym terminie, muszą zostać zgłoszone do IRS jako dystrybucja podlegająca opodatkowaniu. Nie wszyscy dostawcy usług IRA pozwalają swoim klientom na posiadanie metali szlachetnych, więc ważne jest, aby znać szczegóły swojego konta, jeśli już posiadasz IRA.
  • Nowe IRA: Jeśli chcesz zacząć od nowa, otwórz nowe konto Self-Directed IRA. Proces ten jest szybki i łatwy, a Twój Doradca ds. Konta IRA będzie Cię wspierał na każdym kroku. Pamiętaj, że otwarcie nowego konta IRA nie oznacza, że musisz zamknąć inne. Możesz dokonywać wpłat na wiele kont IRA pod warunkiem, że Twoje łączne wpłaty nie przekroczą rocznego limitu ustalonego przez IRS.

Krok 3: Wybierz swojego powiernikaPo

podjęciu

decyzji o transferze, rolloverze lub otwarciu nowego konta, nadszedł czas na rozważenie powie

rnika.

Aby móc przechowywać fizyczne złoto i srebro w ramach Self-Directed IRA, IRS wymaga otwarcia konta u zatwierdzonego powiernika i zlecenia mu zakupu metali szlachetnych w Twoim imieniu.

Kiedy pracujesz w programie Gold Standard IRA U.S. Money Reserve, Twój opiekun konta IRA zajmie się całą ciężką pracą. Będzie on współpracował z Państwa powiernikiem w celu założenia konta IRA i w razie potrzeby ułatwi transfer środków od starego powiernika do nowego.

Krok 4: Zabezpiecz swoje metale szlachetneKiedy

konfiguracja konta jest zakończona, nadszedł czas na zabezpieczenie fizycznych metali szlachetnych! Wybierasz złoto i srebro, które najlepiej odpowiada Twoim celom emerytalnym, a Twój zatwierdzony przez IRS powiernik zakupi metale szlachetne w Twoim imieniu.

Metale te są następnie przechowywane w wybranym przez Państwa depozycie zatwierdzonym przez IRS, ponieważ IRS nie pozwoli Państwu na posiadanie fizycznych metali, gdy są one przechowywane w IRA. Depozytariusz jest bezpiecznym, zewnętrznym magazynem, który specjalizuje się w ochronie metali szlachetnych. Możesz fizycznie zobaczyć i trzymać swoje aktywa w depozycie w każdej chwili, po prostu nie możesz ich przechowywać w domu. Dzięki programowi U.S. Money Reserve Gold Standard IRA Twój Doradca Klienta zorganizuje ubezpieczoną, dyskretną i bezpośrednią dostawę metali szlachetnych do depozytu w celu ich przechowania.

 

Pobierz darmowy eBook U.S. Money Reserve Gold IRA, aby dowiedzieć się, dlaczego coraz więcej przyszłych emerytów ogranicza swoje zaangażowanie w aktywa papierowe i decyduje się na konta IRA oparte na złocie

.

Krok 5: Ciesz się spokojem umysłuJak

tylko Twoje metale szlachetne dotrą do depozytu, nie pozostaje Ci nic innego, jak cieszyć się spokojem umysłu, jaki daje zabezpieczenie Twoich oszczędności w złocie i srebrze. Dodatkowo, Samodzielne Konta IRA oferują Ci swobodę i elastyczność w ciągłej dywersyfikacji Twoich planów emerytalnych poprzez różnorodne aktywa, w tym akcje, obligacje i CD, jak również różnorodne aktywa alternatywne, takie jak nieruchomości, private equity, a nawet franczyzy. Jesteś odpowiedzialny za mieszankę aktywów i możesz ją dostosować w dowolnym momencie.

Niezależnie od tego, czy przenosisz złoto i srebro na swoje obecne konto IRA, czy otwierasz nowe konto, zacznij już dziś korzystać ze wszystkich zalet tradycyjnego konta IRA z dodatkową wydajnością i bezpieczeństwem metali szlachetnych. Dowiedz się więcej na: http://zlote-sztabki.pl