Złoto inwestycyjne

5 łatwych do popełnienia błędów, które mogą przekreślić Twoje marzenia o emeryturze

Dawno minęły czasy, kiedy pracowało się do 65 roku życia, zdmuchiwało świeczki na torcie emerytalnym i wyruszało w drogę na Florydę z obfitą emeryturą i hojnymi świadczeniami zdrowotnymi. Dzisiejsi emeryci i renciści stają przed wyzwaniami, na które niewielu jest przygotowanych finansowo. Coraz więcej Amerykanów pracuje dłużej i ciężej, aby zapłacić za cenę spokoju ducha. Pomóż zabezpieczyć swoją przyszłość, uważając na te powszechne błędy, które mogą sprawić, że Twoje marzenia o emeryturze pozostaną tylko marzeniami.

Błędy niszczące marzeniaBłąd

nr

1: Nie oszczędzanie wystarczająco wcześnie.

Nie czekaj do pierwszego siwego włosa, aby zacząć myśleć o tym, jak sfinansować swoje złote lata. Jeśli chodzi o oszczędzanie na emeryturę, "Nie możesz nadrobić straconego czasu - bez względu na to, jaki masz budżet" - mówi LearnVest, amerykańska firma zajmująca się planowaniem finansowym.

Niestety, wiele osób przed emeryturą może już czekać zbyt długo: około 75% Amerykanów powyżej 40 roku życia ma zaległości w oszczędzaniu na emeryturę. Ogólnie rzecz biorąc, 56 procent Amerykanów ma mniej niż 10 000 dolarów zaoszczędzonych na emeryturę, a 33 procent nie ma żadnych oszczędności emerytalnych, donosi Times.

Jeśli zaczniesz oszczędzać i planować w 20s, masz 40 plus lat dla tych zysków do łączenia i aktywów do jazdy wzloty i upadki na rynku.

Spójrz na matematykę: zakładając, że pracujesz od 25 do 65 roku życia (40 lat) i dożyjesz wieku 95 lat, będziesz musiał finansować 30 lat na emeryturze. Za każdy przepracowany rok, trzeba będzie sfinansować jeden rok wydatków na życie plus zaoszczędzić wystarczająco dużo, aby pokryć kolejne trzy czwarte roku wydatków na emeryturze, pisze CNBC. Dlaczego trzy czwarte? Typowa rada mówi, że należy dążyć do zastąpienia co najmniej 70 procent rocznego dochodu przed przejściem na emeryturę poprzez oszczędności, zauważa NerdWallet. Dokładna liczba zależy od Twojego stylu życia, ale im dłużej będziesz zwlekał, tym trudniej będzie Ci to nadrobić.

Jak tego uniknąć

: Zacznij oszczędzać i zacznij badać konto oszczędnościowe na emeryturę, które jest dla Ciebie odpowiednie. Nie można chronić i powiększać swoich ciężko zarobionych oszczędności emerytalnych, jeśli na początku nic na nich nie ma.

Błąd nr 2: Poleganie wyłącznie na znanych lub tradycyjnych aktywach.

Jednym z największych problemów Amerykanów przy planowaniu emerytury jest niewiedza, donosi Business Insider, z 40 procentami osób w wieku przedemerytalnym po prostu nie wie, co zrobić, aby przygotować się do emerytury. Ten brak wiedzy finansowej pozostawia wielu z nich w niekorzystnej sytuacji, jeśli chodzi o budowanie portfela emerytalnego, ponieważ mogą oni w końcu włożyć "zbyt wiele jajek do jednego koszyka" lub polegać tylko na konwencjonalnych aktywach, które są im dobrze znane, takich jak akcje, obligacje i fundusze inwestycyjne.

Te konwencjonalne aktywa są jednak często zależne od kaprysów gospodarki. Na szczęście, te same czynniki, które osłabiają tradycyjne aktywa emerytalne, mogą mieć odwrotny wpływ na aktywa fizyczne, takie jak złoto i srebro, ponieważ popyt na metale szlachetne, będące bezpieczną przystanią, ma tendencję do zwiększania się podczas załamania gospodarczego. Nadmierna ekspozycja na aktywa, które dzielą te same czynniki ryzyka, takie jak akcje i fundusze inwestycyjne, może sprawić, że Twoje konto emerytalne będzie na minusie, gdy niespodziewanie pojawią się zawirowania finansowe.

Jak tego uniknąć:

Dywersyfikuj swój portfel emerytalny, aby uniknąć nadmiernej ekspozycji na aktywa papierowe, które zazwyczaj poruszają się w górę lub w dół w tym samym czasie lub tempie. Dywersyfikacja jest prostą strategią zmniejszania ryzyka, którą może zastosować prawie każdy, niezależnie od wielkości i wieku portfela. Zacznij od zapoznania się z alternatywnymi aktywami, takimi jak złoto, srebro i nieruchomości, oraz sposobami ich przechowywania w ramach Self-Directed IRA. Ten rodzaj konta emerytalnego daje Ci pełną kontrolę nad składem Twoich aktywów. Co najmniej pół miliona kont emerytalnych już posiada alternatywne aktywa, w tym metale szlachetne, donosi Government Accountability Office. Twoje konto emerytalne też może.

Mając złoto po swojej stronie, możesz zbudować emeryturę, która jest silniejsza i bezpieczniejsza. Dowiedz się, jak program U.S. Money Reserve's Gold Standard IRA łączy tradycyjną ochronę złota i srebra z nowoczesną wygodą Samodzielnego Konta Emerytalnego (Self-Directed IRA). Zarejestruj się, aby otrzymać BEZPŁATNY eBook o złotym IRA, aby dowiedzieć się, jak możesz zacząć chronić swoją przyszłość już dziś.

Błąd nr 3: Pokładanie wiary w programach rządowych

.

Medicare i Social Security mogą pomóc zrównoważyć koszty emerytury, ale te programy nigdy nie były przeznaczone do utrzymania Cię na emeryturze, ani nie mogą być w tym momencie.

Po pierwsze, zakwalifikowanie się do Medicare nie oznacza, że wszystkie koszty opieki zdrowotnej zostaną pokryte. Wydatki na Medicare "z pewnością wzrosną, gdy to pokolenie przejdzie na emeryturę, zmuszając wiele osób ... do wykupienia dodatkowego prywatnego ubezpieczenia, aby wypełnić luki, których rząd nie wypełni" - mówi Financial Planning.

A jeśli myślisz, że będziesz w stanie wykorzystać część swojego czeku Social Security na pokrycie kosztów leczenia, zastanów się dwa razy. Od stycznia 2017 roku, donosi Fox Business, przeciętny emeryt otrzymuje $1,360 miesięcznie z Social Security. To średnia roczna wypłata w wysokości zaledwie $16,320.

Czy to wystarczy, aby żyć na wygodnej emeryturze, o której zawsze marzyłeś, nie mówiąc już o pokryciu kosztów wydatków na opiekę zdrowotną, których Medicare nie pokrywa, takich jak opieka dentystyczna i aparaty słuchowe? Prawdopodobnie nie.

Jak tego uniknąć:

Social Security i Medicare zostały zaprojektowane jako część pakietu, który zawierał również oszczędności emerytalne - oszczędności, które odkładasz i chronisz. To od Ciebie, a nie od rządu, zależy, czy Twoja emerytura będzie wspaniała. Cokolwiek dostaniesz od rządu, to tylko lukier na torcie.

Błąd nr 4: Nieprzewidziane wydatki.

Łatwo jest zrobić listę rzeczy, które wiesz, że będziesz potrzebował lub chciał na emeryturze, takich jak nowa para okularów każdego roku lub regularne wycieczki w odwiedziny do wnuków. Znacznie trudniej jest zaplanować rzeczy, których nie "chcemy" lub nie możemy przewidzieć, jak na przykład druzgocąca diagnoza lekarska, wypadek samochodowy, koszt nowego dachu lub cięcia w świadczeniach Social Security lub Medicare.

Płacenie za niespodziewane wydatki może nie wydawać się wielkim problemem, gdy pracujesz, ale nieuwzględnienie niespodziewanych wydatków może być katastrofalne w skutkach dla emeryta o stałych dochodach.

Jak tego uniknąć:

Planowanie i elastyczność mogą zapewnić bezpieczeństwo Twojej emerytury. Spójrz wstecz, ile wydałeś na niespodziewane wydatki w ciągu ostatniego roku lub dwóch i dodaj do tego średnie przewidywane wydatki, które czekają Cię na emeryturze. Niepewność może być jedynym pewnikiem w życiu, ale można podjąć kroki w celu zbadania i zaplanowania jak najlepiej.

Błąd nr 5: Nieobecność w planie emerytalnym.

Kiedy to Państwo są odpowiedzialni za swoją emeryturę, nie ma absolutnie żadnych ograniczeń co do tego, jak dobrze mogą Państwo przygotować się finansowo. Pozwalanie komuś innemu, czy to zarządzającemu funduszem inwestycyjnym, konsultantowi finansowemu, czy współmałżonkowi, na podejmowanie decyzji finansowych dotyczących Państwa emerytury bez Państwa udziału, jest receptą na rozczarowanie.

"Tylko 10 procent pracowników w kraju ma ustanowiony jakiś formalny plan emerytalny" - czytamy w U.S. News & World Report. Nie musisz być częścią tych 10 procent.

Jak tego uniknąć: Weź odpowiedzialność za swoją emeryturę i postaraj się być na bieżąco. Bądź strategiczny w kwestii tego, ile oszczędzasz, jak często oszczędzasz i jak wykorzystujesz te oszczędności, aby zabezpieczyć swoją emeryturę. Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, zadzwoń pod numer 1-844-307-1589

, aby omówić swój obecny status emerytalny i zbadać indywidualne potrzeby emerytalne.

Nie pozwól, aby Twoje marzenia o emeryturze zamieniły się w koszmar. Z pomocą programu U.S. Money Reserve's Gold Standard IRA możesz mieć pewność, że Twoje złote lata będą właśnie takie - złote. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, w jaki sposób metale szlachetne mogą pomóc chronić Twoją przyszłość i spełnić marzenia o emeryturze.

IRA planowanie emerytalneShare this postFacebookTwitterLinkedInRelated postsThe 2021 Type 2 Silver Eagle Has Landed at U.S. Money Reserve2021-09-01Learn
How Silver Proof Coins Are Made at the San Francisco Mint2021-08-27Have You Se
en the

All-New 2021 Gold American Eagle Design?
2021-08-20Wybieranie wybranych produktów do zrównoważonego portfela2021-08-18Wypełniłeś
maksymalnie swoje składki emerytalne 401(k)
.
Co teraz?
2021-08-13Siła ustawicznego kształcenia dla silniejszej przyszłości finansowej2021-08-11